S23 256 GB alınır mı?

Recep Görkem

Decapat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD R5 5600X 3.7GHz 32MB önbellek 6 çekirdek AM4 7nm işlemci.
Gigabyte B550M DS3H 4733MHz(OC) DDR4 AM4 M.2 HDMI DVI mATX anakart.
G.Skill 32 GB (2x16 GB) Ripjaws V siyah 3200MHz CL16 DDR4 RAM.
Gigabyte GeForce RTX 4060 Windforce OC 8 GB GDDR6 128 bit DLSS 3 ekran kartı.
Game booster GB-Z007b 650W 80+Bronze USB 3.0 mesh ARGB e-ATX Gaming kasa.
Kingston 1TB NV2 GEN4x4 NVMe M.2 SSD (3500 MB okuma / 2100 MB yazma)
6 yıldır S8 kullanıyorum. S23 sizce alınır mı? Kamera olarak sosyal medyaya attığım fotolar vs. tatmin eder mi? S23 fiyat olarak da uygun geldi. iPhone'lar ciddi fiyat farkı veriyor. S23 256 GB versiyonu almayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
s8'i babama vericem. :)
Konudan alakasiz bir sorum olacak. Su Android 2 yilda kasiyor olayi oldu mu? Tabii 6 yilda ilk performansini vermez ama Android yeni yeni iyilesmeye basladi. 6 yil icinde ne hale geldi cok yavaslama oldu mu? Elma kullanip elmayi yucelten arkadaslar cok sever Android 2 yil sonra kasiyor lafini da merak ettim.

Konudan alakasiz bir sorum olacak. Su Android 2 yilda kasiyor olayi oldu mu? Tabii 6 yilda ilk performansini vermez ama Android yeni yeni iyilesmeye basladi. 6 yil icinde ne hale geldi cok yavaslama oldu mu? Elma kullanip elmayi yucelten arkadaşlar cok sever Android 2 yil sonra kasiyor lafini da merak ettim.

2018 Haziran'da S8 almıştım. Hala kullanıyorum. Arayüzde, uygulama geçişlerinde vs kasma yok. Bazı yüksek grafik isteyen oyunlar düşük FPS verebilir o da donanım eskiliğindendir. Elmacı tayfa kendi parasıyla almıyor o elmaları ondandır.

Konudan alakasiz bir sorum olacak. Su Android 2 yilda kasiyor olayi oldu mu? Tabii 6 yilda ilk performansini vermez ama Android yeni yeni iyilesmeye basladi. 6 yil icinde ne hale geldi cok yavaslama oldu mu? Elma kullanip elmayi yucelten arkadaşlar cok sever Android 2 yil sonra kasiyor lafini da merak ettim.

O kadar hor kullandım bir de. Toz ve su geçirmiyor. Çok suya girdi. S8'den yazıyorum bu mesajları.

2018 Haziran'da S8 almıştım. Hala kullanıyorum. Arayüzde, uygulama geçişlerinde vs kasma yok. Bazı yüksek grafik isteyen oyunlar düşük FPS verebilir o da donanım eskiliğindendir. Elmacı tayfa kendi parasıyla almıyor o elmaları ondandır.

O kadar hor kullandım bir de. Toz ve su geçirmiyor. Çok suya girdi. S8'den yazıyorum bu mesajları.
IQ seviyesinde problem olan Apple fanlarinin abarta abarta anlattigi bir sey o zaman. Benim bilgidim bu yavaslama olayi S10 sonrasinda kalmadi. Ama dediginize gore S8 de donma kasma yasamamis.

Yeni konular

Geri
Yukarı