A101'de satılan Samsung S23 256 GB alınır mı?

Arkadaşlar, ürün elime iki gün önce ulaştı gayet memnunum şu ana kadar herhangi bir problem yok, ürün Samsung Türkiye garantili olarak geldi kutuyu açmadan kontrol ettim, cihazı çalıştırdıktan sonra garantisi başlıyor otomatik olarak.

Tamam teşekkürler.

Arkadaşlar, ürün elime iki gün önce ulaştı gayet memnunum şu ana kadar herhangi bir problem yok, ürün Samsung Türkiye garantili olarak geldi kutuyu açmadan kontrol ettim, cihazı çalıştırdıktan sonra garantisi başlıyor otomatik olarak.

Yani distribütör öyle mi? Birkaç yerde ithalatçı diye okudum A101e yazınca da kendileri de bilmiyorlar destek talebi oluşturdum tarafınıza cevap SMS veya mail olarak iletilecektir deniyor.

Son düzenleme:
Tamam teşekkürler.

Yani distribütör öyle mi? Birkaç yerde ithalatçı diye okudum A101e yazınca da kendileri de bilmiyorlar destek talebi oluşturdum tarafınıza cevap SMS veya mail olarak iletilecektir
Selam tekrar, bu konuyla ilgili iletişime geçip A101 e talep açmıştım bende. Cevap aldım, doğru okumuşsunuz ithalatçı garantili ve ithalatçı ismi paylaşamıyorlarmış

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240520_155253_Gmail.jpg
    Screenshot_20240520_155253_Gmail.jpg
    80,8 KB · Görüntüleme: 32
Hocam selamlar, güle güle kullanın. İşlem baştan sona kaç gün sürdü toplamda acaba ben de dün öğlen sipariş verdim hala hazırlanıyor aşamasında gözüküyor da merak ettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı