S23 256 GB alınır mı?

Recep Görkem

Decapat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD R5 5600X 3.7GHz 32MB önbellek 6 çekirdek AM4 7nm işlemci.
Gigabyte B550M DS3H 4733MHz(OC) DDR4 AM4 M.2 HDMI DVI mATX anakart.
G.Skill 32 GB (2x16 GB) Ripjaws V siyah 3200MHz CL16 DDR4 RAM.
Gigabyte GeForce RTX 4060 Windforce OC 8 GB GDDR6 128 bit DLSS 3 ekran kartı.
Game booster GB-Z007b 650W 80+Bronze USB 3.0 mesh ARGB e-ATX Gaming kasa.
Kingston 1TB NV2 GEN4x4 NVMe M.2 SSD (3500 MB okuma / 2100 MB yazma)
6 yıldır S8 kullanıyorum. S23 sizce alınır mı? Kamera olarak sosyal medyaya attığım fotolar vs. tatmin eder mi? S23 fiyat olarak da uygun geldi. iPhone'lar ciddi fiyat farkı veriyor. S23 256 GB versiyonu almayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu fiyata S24 alacağıma cidden 10k daha koyup Apple alırım. Güncelleme sözü, MacBook ve iPad ile bir ekosistem (özellikle tasarım, kodlama ve not almada) süper olur.

Epey sitesinden yaptığım kıyaslamaya göre aralarında bu fiyat farkına değecek bir şey yok. S24'e bu parayı vermek yerine S23 256 GB almak daha mantıklı bence.

Güncel piyasanın en F/P ürünü olabilir ama akşam S24 tanıtılacak, onu bekleyin derim. Şubat gibi satışa çıkacaktır.

Hemen satışa başlatılmıyor S24 serisi.
Önce şubat ayında ön sipariş kampanyasıyla beraber ilk satışları her zaman Samsung yapar.
Daha sonra Hepsiburada trednyol gibi platformlar ürünleri satmaya başlayabilirler.
Exynoss 2400 ve Snapdragon 8 Gen 3 olarak iki sürüm şeklinde üretim yapılacak.

Bu fiyata S24 alacağıma cidden 10K daha koyup Apple alırım. Güncelleme sözü, Macbook ve iPad ile bir ekosistem (özellikle tasarım, kodlama ve not almada) süper olur.
Ne S23 ne S24 iPhone 15 ile denk değil bence anca Pro veya Pro Max modeli kurtarır onlarda da fark çok artıyor.

Bu fiyata S24 alacağıma cidden 10k daha koyup Apple alırım. Güncelleme sözü, MacBook ve iPad ile bir ekosistem (özellikle tasarım, kodlama ve not almada) süper olur.

MacBook ve iPad hediye olarak mı geliyor iPhone alınca? Windows kullanıyorum halihazırda zaten.

Ne S23 ne S24 iPhone 15 ile denk değil bence anca Pro veya Pro Max modeli kurtarır onlarda da fark çok artıyor.

IPhone'a denk bir telefon almaya çalışmıyorum. Kendi bütçeme göre bir şey almaya çalışıyorum.

Geri
Yukarı