S23 alınır mı?

Samsung'un kendi sitesinden sipariş verebiliyorsunuz fakat alternatif sitelerde zaten 3.000TL daha ucuza satılıyormuş.

Hocam böyle sitelerden hiç telefon alışverişi yapmadım. Güvenilirliği konusunda pek bilgim yok. En fazla Trendyol'dan Razer kulaklık falan almışlığım var.

Hocam böyle sitelerden hiç telefon alışverişi yapmadım. Güvenilirliği konusunda pek bilgim yok. En fazla Trendyol'dan Razer kulaklık falan almışlığım var.
İncehesap.com'u öneririm hocam, fiyatı da uygun. Ben oradan almıştım sorun yaşamadım. Zaten güvenilirde bir site.

satıcı incehesap burada ve en ucuz bu gözüküyor.

Hocam akakçe en ucuz siteyi gösterir. Hangi renk alacaksınız ve kaç GB alacaksınız ben size yardımcı olayım.

Hocam akakçe en ucuz siteyi gösterir. Hangi renk alacaksınız ve kaç GB alacaksınız ben size yardımcı olayım.
Siyah 256 GB. Şubatın başında alırım muhtemelen.

hocam merhaba daha önce hangi boyutta bir cihaz kullanıyordunuz daha önce 6.7 inç kullanan birisine göre çok mu küçük gelir sizce?
s20 kullanıyordum hocam, boyutu gayet güzel hatta ele daha oturur olmuş çünkü üstlerden bastırıp yanları genişletmişler. Yazı yazarken klavyedeki doğruluk oranım arttı hissedilir derecede, daha az hata yapıyorum.

Geri
Yukarı