S23 ekranı titriyor

killuniverse

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Msi Alpha 17 Advantage Edition / Ryzen 5600H / Rx 6600m 8gb / 16gb 3200mhz
Meslek
Gazi Üniversitesi / İnşaat Mühendisliği
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoda da görüldüğü üzere Instagram dahil tüm uygulamalarda aşağı yukarı giderken bir titreme yaşıyorum. Bunun çözümü nedir arkadaşlar?

Hocam bende S23FE var, Android 14 güncellemesini yaptıktan sonra bende de bazı sorunlar belirmeye başladı. Muhtemelen yeni bir güncellemeyle düzeltilir. Sizin sorununuz donanımsal bir soruna da benziyor gibi görünüyor.

Dokunmatik sorunuma benziyor.

Yazılımsal bir problem. Bende S23 Ultra kullanıyorum. Bazen pencereleri kapatırken kapanmıyor iki kere tıklıyorum. Pencere açma tuşuna basıyorum kendiliğinden kapatıyor. Whatsapp'ta klavye açarken mesajların üstüne geliyor. 200 MP ve 50 MP'de düşük ışıkta karanlık fotoğraflar çekiyor ama 12 MP'de bir sıkıntı yok. Klasik Android ve Samsung sıkıntıları.

Hocam bende S23FE var, Android 14 güncellemesini yaptıktan sonra bende de bazı sorunlar belirmeye başladı. Muhtemelen yeni bir güncellemeyle düzeltilir. Sizin sorununuz donanımsal bir soruna da benziyor gibi görünüyor.
Hocam elimde iki tane s23 var ikisi de farklı zamanlarda farklı yerlerden alındı ikisinde de aynı sorunu yaşıyorum.

Aylardır kullanıyorum Android 14'ten önce de aynı sorun vardı.

Yazılımsal hocam. Samsung Tab A tabletimde Skype kullanırken yaşıyorum.
Hocam sorun aylardır var. İki telefonumda da aynı sorundan müzdaribim tek ben yaşıyor da olamam. Sizce millet bu sorunu nasıl tanımlıyordur ona göre biraz daha araştırma yapayım.

Eşimde ve bende S23 var farklı zamanlarda alındı. İkisinin de yazılımı güncel ve ikisinde de böyle bir sorun yok. Yazılımsal olmadığını düşünüyorum. Samsung servise götürüp kontrol ettirin bence.

Telefon uygulamasından *#0*# tuşlayıp veya Ayarlar -> Cihaz Bakımı -> Tanılama kısmından dokunmatik ekranı test eder misiniz?
Eğer bir sorun varsa Samsung ile iletişime geçtiğinizde garanti kapsamında yardımcı olacaklardır diye düşünüyorum, sizlik bir şey değildir.
Eğer bir sorun yoksa yakında bir güncelleme ile düzeltilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoda da görüldüğü üzere Instagram dahil tüm uygulamalarda aşağı yukarı giderken bir titreme yaşıyorum. Bunun çözümü nedir arkadaşlar?

Yazılımsal olduğu belli hocam. Servise gönderin yazılım yuletin.

Geri
Yukarı