S23 FE muadili telefon tavsiyesi

S23FE 23.400TL değil. 20bin küsur. S23'te şu an 26k değil. Dediklerinizde doğru bilgi yok. Geçenlerde 26k olsa ne yazar şu an olmadıktan sonra?

Okuma engelli falan mısın? Adam 23.400 TL'ye vatandan S23 FE almayı düşünüyorum diyor, bende geçenlerde 128 GB modeli 26k civarına düştü diyorum. Bir daha düşmeyeceğinin garantisini kim veriyor? Hatta 2 gün önce de 28k ya 256 GB satıldı biraz indirim vs. takip etse denk getirir.

S23 iPhone 13-14'ten daha iyi bir cihaz.

Kime göre? Neye göre? S23'ün 120Hz ekranı dışında IPhone'dan hiçbir artısı yok. Ben kamera odaklı ve ileride satarken de değer kaybetmeyecek bir cihaz istiyorsam en mantıklı seçenek iPhone.

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone gibi uzun yıllar götürmez mi peki? En kötü 5 yıl sonra batarya yeniletirim resmi servisinde.

5 yıldan daha uzun ne bekliyorsunuz ki? Ayrıca götürür de ama o saatten sonra ne kadar keyif verir tartışılır. Gayet iyi süre. IPhone'lar 3. seneden itibaren bay bay oluyorlar yani götürmesine götürüyor onlar da ama güncellemelerle cihazlar 3. senesindeki bir Android'den çok daha kamera olsun, performans olsun, pil olsun düşük kalıyorlar zaten. Ayrıca bu S23 de IPhone'lar da 5 yıl güncelleme alıyorlar. Batarya her telefonda olduğu gibi en geç 2-3 sene sonra değişim ister değiştirip yolunuza bakarsınız elbette.

Yeni konular

Geri
Yukarı