S23 FE piyasa zamlanmadan çıkar mı?

Logan Howlett

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2024 yılı itibarıyla ekonomide fiyat faciası yaşanacak bilmeyen artık yok bunun üzerine alabileceğim her şeyi almış bulunmaktayım bir TV kaldı bir de telefon yenileme, 2024 sonrası tufan zaten.

iPhone 15 6.1 inç düşündüm ama vazgeçtim ekosistemden çıkmak istemiyorum bir de fiyatı tabii, S23 Ultra düşündüm çok isterim ama oda fiyat malum.

Şu an S21 FE var saat SM-R800 kodlu saat, saati değiştirdim Watch 6 classic aldım, geriye telefon kaldı S23 FE düşünüyorum, saat ve S21 FE değişim kampanyası ile belli oranda ucuza almış olacağım, cebimden tahmini 12-15.000₺ arası para çıkacak, artık S23 FE alınca uzun süre kullanırım, 2200 iyi işlemci değil ama araştırdım şu anki S22 serisinden 2 tık falan daha iyi olacakmış bana da yeter.

Sorun şu kısa süre içinde çıkarsa 12-15.000₺ rahat alırım ama tutupta 22.000₺ ve üzeri çıkarsa bana sıkıntı olur.

Sizce ne zamana tanıtılıp raflara konur telefon.

Arkadaşlar 2024 yılı itibarıyla ekonomide fiyat faciası yaşanacak bilmeyen artık yok bunun üzerine alabileceğim her şeyi almış bulunmaktayım bir TV kaldı bir de telefon yenileme, 2024 sonrası tufan zaten.

iPhone 15 6.1 inç düşündüm ama vazgeçtim ekosistemden çıkmak istemiyorum bir de fiyatı tabii, S23 Ultra düşündüm çok isterim ama oda fiyat malum.

Şu an S21 FE var saat SM-R800 kodlu saat, saati değiştirdim Watch 6 classic aldım, geriye telefon kaldı S23 FE düşünüyorum, saat ve S21 FE değişim kampanyası ile belli oranda ucuza almış olacağım, cebimden tahmini 12-15.000₺ arası para çıkacak, artık S23 FE alınca uzun süre kullanırım, 2200 iyi işlemci değil ama araştırdım şu anki S22 serisinden 2 tık falan daha iyi olacakmış bana da yeter.

Sorun şu kısa süre içinde çıkarsa 12-15.000₺ rahat alırım ama tutupta 22.000₺ ve üzeri çıkarsa bana sıkıntı olur.

Sizce ne zamana tanıtılıp raflara konur telefon.
12-15 arasına çıkmayacaktır hocam. Aşağı yukarı S22 civarına çıkacaktır.

Sızıntılara bakarsak ekimin ilk yarısında çıkması bekleniyor. Sanırım S23 ve A54 cihazları bir iki hafta içinde Türkiye'de satışa çıkmıştı. Ama çıktığı gibi almak pek mantıklı değil gibi. Neticede exynos 2200 var. Geekbench puanlarında sorun düzelmiş gibi gözüküyor ama ben olsam ilk 1 ay almayıp incelemelere bakardım. Kur fırlamazsa tabi.

Sızıntılara bakarsak Ekim'in ilk yarısında çıkması bekleniyor. Sanırım S23 ve A54 cihazları bir iki hafta içinde Türkiye'de satışa çıkmıştı. Ama çıktığı gibi almak pek mantıklı değil gibi. Neticede Exynos 2200 var. Geekbench puanlarında sorun düzelmiş gibi gözüküyor ama ben olsam ilk 1 ay almayıp incelemelere bakardım. Kur fırlamazsa tabii.

Tek sorun ekonomi, ne olacağını bilemiyoruz, zibilyon tane mesaj yorum okudum forumlarda sosyal medyada dün 17 bine aldığım kasa bir hafta içinde 22 bin oldu diye.

Eylül 5'te Galaxy Watch 6 classic aldım şu an fiyatta değişiklik yok ama yarın ne olur bilemem.

Geri
Yukarı