S23 FE vs iPhone 11

Bütçe
20 bin civarı

krkmaz

Centipat
Daha fazla  
Merhaba telefon almayı düşünüyorum, bütçe 20 bin civarlarında. Bu bütçeye uygun bu iki telefon arasında kararsız kaldım kullan birileri varsa hangisini önerir ya da başka bir telefon da önerebilir misiniz bu bütçeye uygun? Oyun oynayan birisi değilim sadece kamerası ve ekran süresi önemli benim için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba telefon almayı düşünüyorum, bütçe 20 bin civarlarında. Bu bütçeye uygun bu iki telefon arasında kararsız kaldım kullan birileri varsa hangisini önerir ya da başka bir telefon da önerebilir misiniz bu bütçeye uygun? Oyun oynayan birisi değilim sadece kamerası ve ekran süresi önemli benim için.

Apple bile bu soruya S23 FE der.

İki telefonu karşılaştırmak S23 FE için ayıp olur aynı segmentte bile değiller.

S23FE.
IPhone'un eski modelleri Türkiye için bitmiştir eğer mantıklı konuşacaksak.
14 pro maxtan aşağısı alınmaz paran bolsa bile.
S24 Ultra mı 15 Pro Max mı dersen yine S24 Ultra ama illa Apple alacağım iOS dışında kullanamıyorum diyenler olduğu için malum.

İkisi arasından S23 FE. Önerebileceğim alternatif cihazlar: Nothing Phone 2A, Xiaomi 13T.

Geri
Yukarı