S23 FE'den X6 Pro'ya geçilir mi?

Battosai

Centipat
Daha fazla  
Herkese selam başlıkta belirttiğim gibi yaklaşık bir ay önce S23 FE almıştım. Yanında da Galaxy Watch 4 classic hediye gelmişti. Ama internette S23 FE işlemcisi çok kötü almasaydın pişman olursun falan gibi şeylerle karşılaştım. Telefondan çok anlamam paramın boşa girmesinde istemem sizce S23 FE yi satıp POCO X6 Pro mu almalıyım? Veya başka bir öneriniz var mıdır? Şimdiden herkese teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese selam başlıkta belirttiğim gibi yaklaşık bir ay önce S23 FE almıştım. Yanında da Galaxy Watch 4 classic hediye gelmişti. Ama internette S23 FE işlemcisi çok kötü almasaydın pişman olursun falan gibi şeylerle karşılaştım. Telefondan çok anlamam paramın boşa girmesinde istemem sizce S23 FE yi satıp POCO X6 Pro mu almalıyım? Veya başka bir öneriniz var mıdır? Şimdiden herkese teşekkür ediyorum.
Hocam POCO oyunda daha iyi yoksa S23 FE daha iyi.

Batarya, hızlı şarj, ekran, işlemci performansı ve oyun için geçilir. Haricinde geçilmez.

Zahmete girmeye gerek var mı? Bence yok.

Oyun oynamam arada bir en fazla Wild Rift oynarım uzun süre kullanmak önemli benim için mümkünse 4-5 yıl götürürse iyi olur.

Hiç gerek yok. S23 FE çok daha iyi bir telefon.

Emin misiniz hocam nereye baktıysam S23 FEnin kullandığı Exynos işlemciyi kötülüyorlar.

Son düzenleme:
Oyun oynamam arada bir en fazla Wild Rift oynarım uzun süre kullanmak önemli benim için mümkünse 4-5 yıl götürürse iyi olur.

Emin misiniz hocam nereye baktıysam S23 fenin kullandığı Exynos işlemciyi kötülüyorlar.

Kötüleyenleri salla. Bende sabaha kadar Xiaomi'nin yazılımını kötülerim o zaman. S23 FE daha iyi bir cihaz.

Geri
Yukarı