S23 vs POCO X6 Pro

Bütçe
20-30K

AliTechnology

Picopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese selam ve hayırlı ramazanlar diliyorum. Arkadaşlar ben S23 ya da Xiaomi'nin POCO X6 Pro modellerinden birisini alacağım. Araştırma sonucunda bu iki telefon hoşuma gitti lakin ben genel olarak oyun oynayan birisiyim PUBG gibi ve gündelik işlerimi görsün yeter Instagram YouTube. Telefon almışken uzun süre götürsün istiyorum. Ben 6.4 inç bir telefondan geçiş yapacağım hangi telefona geçmek mantıklı olur? Ekran boyutu batarya ve performans önemli. Düşüncelerinizi belirtirseniz sevinirim :)

Kamera önemli değilse S23'e çıkmak para israfı olur. Poco X6 Pro size fazlasıyla yetecektir. Arada yaklaşık 10.000TL fiyat farkı var. Kullanmayacağınız özellik için fazladan 10.000 vermenin bir mantığı yok.

Son düzenleme:
Öncelikle herkese selam ve hayırlı ramazanlar diliyorum. Arkadaşlar ben S23 ya da Xiaomi'nin POCO X6 Pro modellerinden birisini alacağım. Araştırma sonucunda bu iki telefon hoşuma gitti lakin ben genel olarak oyun oynayan birisiyim PUBG gibi ve gündelik işlerimi görsün yeter Instagram YouTube. Telefon almışken uzun süre götürsün istiyorum. Ben 6.4 inç bir telefondan geçiş yapacağım hangi telefona geçmek mantıklı olur? Ekran boyutu batarya ve performans önemli. Düşüncelerinizi belirtirseniz sevinirim :)

Eğer bütçe sorununuz yoksa ve 6.1 ekran sizi üzmeyecekse S23 tabi ki.

S23 paraya kıyıp al. X6 Pro bana göre berbat 3 yıl güncelleme, Full plastik malzeme, ve kamerası hiç iyi değil.

Kamera önemli değilse o kadar para harcamana gerek yok. X6 Pro işini görecektir.

Oyundan daha iyi keyif almak için büyük bir cihaz tercih etmelisin.

Buradan al hatta. Daha uyguna getirirsin.

Geri
Yukarı