S23 FE'nin iPhone rakibi nedir?

swertY

Picopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600, RX6600, B550M DS3H, 2x8GB 3200 Mhz Ram, 1 TB ssd, 500w PSU
Selam, Samsung S23 FE'nin Apple tarafındaki rakibi nedir? iPhone 12'den daha iyi olduğunu duymuştum ama tam olarak rakibi kimdir?

Selam, Samsung S23 FE'nin Apple tarafındaki rakibi nedir? iPhone 12'den daha iyi olduğunu duymuştum ama tam olarak rakibi kimdir?
13 desem , 13 kadar üst seviye değil , 12 desem , 12 kadar alt seviye değil. Çok ortada bir cihaz. Galaxy A74 diyebilirsiniz ufak bir karşılaştırma için.

13 desem , 13 kadar üst seviye değil , 12 desem , 12 kadar alt seviye değil. Çok ortada bir cihaz. Galaxy A74 diyebilirsiniz ufak bir karşılaştırma için.
Epey üzerinden bir karşılaştırmada S23 FE'nin iphone 13 tarzı bir cihaz olduğunu düşünmüştüm, ama epey pek sağlıklı bir karşılaştırma aracı değil sanırım. Teşekkür ederim fikriniz için.

Epey üzerinden bir karşılaştırmada S23 FE'nin iphone 13 tarzı bir cihaz olduğunu düşünmüştüm, ama epey pek sağlıklı bir karşılaştırma aracı değil sanırım. Teşekkür ederim fikriniz için.
Epey tam aksine , çok sağlam bir site fakat üst taraftaki puanlama sistemi bence yannlış yapılıyor. iPhone 13 ile 12 arasında bir cihaz fakat ikisine de çok yakın.

Epey tam aksine, çok sağlam bir site fakat üst taraftaki puanlama sistemi bence yannlış yapılıyor. iPhone 13 ile 12 arasında bir cihaz fakat ikisine de çok yakın.

Epey sağlam bir site değil tonla yanlış bilgi içeriyor.
Üstün körü özelliklere bakmak dışında kötü bir site ayrıntılı veri istiyorsanız.

Panel olarak ele alırsak 12'den iyi, 13'den de iyi. Kamera olarak ise fotograf kalitesinde 13'ü de 12'yi de geçer, genis açıda 13'den geride kalabilir. Telefoto artısı var. Videoda ise Exynos 2200'ün ISP'si pek iyi değil, 12'den kimi zaman geride kimi zaman iyi. Performans olarak Exynos 2200, A14'den iyi fakat A15'den kötü. S23 FE, premium tasarıma sahip değil. Bu yönden 12'den de 13'den de geride. Pil olarak 12'den iyi, 13'den kötü. Ikisinin arasında bir cihaz, ikisinden de f/p.

Yeni konular

Geri
Yukarı