S23 nasıldır?

Neredeyse iPhone 12 parasına, iOS takıntınız yok ise kesinlikle alınır ki güncel piyasa bence bu fiyat mükemmel. Gördüğüm kadarı ile AMD ortaklığı ile bile ilerleme kaydedemeyen Exynos işlemci yerine Snapdragon 8 gen 2 tercih edilmiş ki bence yerinde bir karar olmuş. Görünen tek eksisi 3900MAh'lik bataryası ki daha önceki s serilerinde hem Exynos hem de Snapdragon kullanan modeller hali hazırdaki rakiplerinden batarya performansı konusunda hep geride kalıyordu. Sineye çekilebilir bir durum.

O zaman S23 alabilirsiniz. Hem akıllı saat hediyesi ile daha mantıklı bir seçim oluyor.
En son 3 hafta önce kadar önce full dolumda bakmıştım. Konum, bluetooth ve mobil veri açıkken 5 saat almıştım. Yine o gün kamerayı çok kullanmıştım.

Daha detaylı bilgi vermem için tekrardan test etmem gerekir.

Saat hediyesiyle kesinlikle alınır. Güç tüketiminde be pilde iyileştirmeler var, S22’ye göre birkaç saat daha fazla ekran süresi verir. Saati kullanmanı tavsiye ederim şimdi ikinci el sayfaları sıfır Samsung saat çöplüğü olacak satmaya kalkarsan tahminim çok ucuza gider.

Saat hediyesiyle kesinlikle alınır. Güç tüketiminde be pilde iyileştirmeler var, S22’ye göre birkaç saat daha fazla ekran süresi verir. Saati kullanmanı tavsiye ederim şimdi ikinci el sayfaları sıfır Samsung saat çöplüğü olacak satmaya kalkarsan tahminim çok ucuza gider.
Saat ile alırsam kullanırım zaten. O zaman en mantıklısı S23 almak.

Geri
Yukarı