S23 ne zaman alınmalı?

• Konuyu başlatan chon
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 262

chon

Kilopat
Yer
Milky Way
S24 ile S23 arasında araştırma yaptığım şu dönemde eğer S23'ü iyi bir indirimde yakalarsam almak istiyorum. Sizce bu telefonu almak için doğru zaman şu an mı? Önümüzdeki süreçte beklemek veya S24 almak mantıklı mı sizce? Neden?

S24 ile S23 arasında araştırma yaptığım şu dönemde eğer S23'ü iyi bir indirimde yakalarsam almak istiyorum. Sizce bu telefonu almak için doğru zaman şu an mı? Önümüzdeki süreçte beklemek veya S24 almak mantıklı mı sizce? Neden?

Ben 28.900'e aldım 1 ay önce son dönemde daha uyguna da görüyorum. Yani bilemeyiz artar mı azalır mı..

Enflasyon olan bir ortamda erken almak daha mantıklı gibi. Fiyat ancak stok bittiğinde düşer o zaman da sıfır cihaz bulunmaz zaten. Tabi benim fikrim.

23 ile ile S24 arasında tek fark daha uzun güncelleme desteği ki eğer telefonu 10 yıl kullanma niyetiniz yok ise çok önemli olduğunu sanmıyorum, genel anlamda aradaki fiyat farkına değer tek bir fark yok. 256 GB'lık S23 28k bandına düşmüş bence kaçmaz. Şu an benim bile alasım geldi.

Birkaç gün önce forumda bir arkadaş 22K ya S23 alacaktı bilmiyorum o kampanya duruyor mu biraz araştırırsanız her zaman daha ucuzu bulunuyor. Sanırım Hepsiburada'da sepette kod girince 1000 lira veya 2000 lira düşüyordu.

Exynos işlemcili S24 yerine Snapdragon 8gen 2 li S23 çok daha mantıklı olur.
Amerika ve Kanada da piyasaya sürülen snapdragon 8 gen3 lü S24 ile exynos işlemcili S24 arasında can sıkıcı farklar var.
Exynos işlemcili S24 ler ısınıyor, fazla güç tüketiyor bu yüzden ekran süresi az. İşlemci kamera uyumsuzluğu var.
Ben S23+ kullanıyorum çok memnunum.

Exynos işlemcili S24 yerine Snapdragon 8gen 2 li S23 çok daha mantıklı olur.
Amerika ve Kanada da piyasaya sürülen snapdragon 8 gen3 lü S24 ile exynos işlemcili S24 arasında can sıkıcı farklar var.
Exynos işlemcili S24 ler ısınıyor, fazla güç tüketiyor bu yüzden ekran süresi az. İşlemci kamera uyumsuzluğu var.
Ben S23+ kullanıyorum çok memnunum.
Merhaba, Türkiye'de satılan S23 lerin işlemcileri Snapdragon mu? Bu telefonun indirimlerini akakçeden mi takip edebilirim?

Geri
Yukarı