S23 Plus mı S24 Plus mı?

furkanertugrulx

Femtopat
Daha fazla  
S23Plus ve S24 Plus arasında kalmamın sebepleri yakın fiyatları olması S24 Plus'ın Exynos işlemci ile gelmesi ve modeminde bir takım sorunları yüzünden bataryayı hızlı tüketmesi hakkında okuduğum Reddit yorumlarından ötürü kafam çok karışık cihazın 7 yıl güncelleme alacağı ve yeni bir cihaz olması üzerine s24 plusı tercih etmek de istiyorum ama Samsung yakın bir zamanda güncelleme desteği ile düzeltir mi yoksa bu sorunlar bir safsata mı yalan mı benim için kamera ve batarya çok önemli aktif olarak mobil veri açık oluyor gün boyunca pil tüketimi mobil verdiyken çok fazla gidiyormuş modemi sıkıntılıymış ve şu anda yeni çıkan bir cihaz almayı ben de tercih ederim ama sorunları yüzünden S23 Plus almaya itiyor gibi beni çok kararsızım S24 Plus kullanıp gün boyunca mobil veri de kullananların görüşlerini ve yorumların merak ediyorum.

S23 Plus şu anda 40k civarı.
S24 Plus stokta yok minimum başlangıç fiyatı 46k.

Son düzenleme:
S24 Plus öneririm.

O kadar yıl güncelleme alması çok iyi bir şey.

7 yıl güncelleme alacak olması çok da önemli değil. Güncelleme desteği kesilen Android cihaz yıllarca kullanılabiliyor. O konuda sorun yaşayacağınız telefonlar Apple telefonlar.

7 yıl güncelleme alacak olması çok da önemli değil. Güncelleme desteği kesilen Android cihaz yıllarca kullanılabiliyor. O konuda sorun yaşayacağınız telefonlar Apple telefonlar.
Guncelleme sadece telefonun uygulama kullanim omrunu uzatmiyor farkindasiniz degil mi? Arayuzde tasarim degisikligi, yeni ozellikler, animasyon iyilestirmeleri vb. sagliyor. Ki muhtemelen alanlarin cogu bu tur seyleri umursuyor uygulama destegini degil.

S23Plus ve S24 Plus arasında kalmamın sebepleri yakın fiyatları olması S24 Plus'ın Exynos işlemci ile gelmesi ve modeminde bir takım sorunları yüzünden bataryayı hızlı tüketmesi hakkında okuduğum Reddit yorumlarından ötürü kafam çok karışık cihazın 7 yıl güncelleme alacağı ve yeni bir cihaz olması üzerine s24 plusı tercih etmek de istiyorum ama Samsung yakın bir zamanda güncelleme desteği ile düzeltir mi yoksa bu sorunlar bir safsata mı yalan mı benim için kamera ve batarya çok önemli aktif olarak mobil veri açık oluyor gün boyunca pil tüketimi mobil verdiyken çok fazla gidiyormuş modemi sıkıntılıymış ve şu anda yeni çıkan bir cihaz almayı ben de tercih ederim ama sorunları yüzünden S23 Plus almaya itiyor gibi beni çok kararsızım S24 Plus kullanıp gün boyunca mobil veri de kullananların görüşlerini ve yorumların merak ediyorum.

S23 Plus şu anda 40k civarı.
S24 Plus stokta yok minimum başlangıç fiyatı 46k.
Exynos 2400 kotu degil. Evet tam olmus bir islemci de degil ancak mobil performansini saymazsak gayet iyi bir islemci. Performansi yeterli ve mobil kullanilmadikca pil tuketimi iyi.

Guncelleme sadece telefonun uygulama kullanim omrunu uzatmiyor farkindasiniz degil mi? Arayuzde tasarim degisikligi, yeni ozellikler, animasyon iyilestirmeleri vb. sagliyor. Ki muhtemelen alanlarin cogu bu tur seyleri umursuyor uygulama destegini degil.

Exynos 2400 kotu degil. Evet tam olmus bir islemci de degil ancak mobil performansini saymazsak gayet iyi bir islemci. Performansi yeterli ve mobil kullanilmadikca pil tuketimi iyi.

Sen Exynos işlemcinin 7 yıl kullanılabileceğini düşünüyor musun gerçekten?

"Mobil kullanılmadıkça" diye bir cümle kullanıp hala nasıl övebiliyosun Exynos'u? Mobil veri kullanmayan biri var mı? Exynos yine yanıltmadı yine rezalet yine ısınıyor yine şarj süresi az.

"Mobil kullanılmadıkça" diye bir cümle kullanıp hala nasıl övebiliyosun Exynos'u? Mobil veri kullanmayan biri var mı? Exynos yine yanıltmadı yine rezalet yine ısınıyor yine şarj süresi az.

Son düzenleme:
Sen Exynos işlemcinin 7 yıl kullanılabileceğini düşünüyor musun gerçekten?

Rezalet isindigina dair kanitlari beklerim. Ben atabilirim ama senin atabilecegin sadece 1 video var onu da atmana gerek yok izledim zaten. Mobilde rezalet isinmiyor rakiplerine gore isiniyor. Exynos islemci niye 7 yil dayanmiyormus yokda silikonu yaslaniyor mu! Aman tanrım sanirim islemciler biyolojik varliklar. Yumurta yedirelim de omru uzasin. Şu islemci su kadar dayanmaz bu olur laflarini birakin. Bunlarin cani yok insan degil.

Rezalet isindigina dair kanitlari beklerim. Ben atabilirim ama senin atabilecegin sadece 1 video var onu da atmana gerek yok izledim zaten. Mobilde rezalet isinmiyor rakiplerine gore isiniyor. Exynos islemci niye 7 yil dayanmiyormus yok da silikonu yaslaniyor mu! Aman tanrım sanirim islemciler biyolojik varliklar. Yumurta yedirelim de omru uzasin.

7 yıl sonraki uygulamalarda optimize bir şekilde çalışacağını düşünüyor musun demek istedim. Ayrıca oyunda 50° görüyor. 4K video çekerken aşırı ısınmdan video duruyor. Manipüle etmeyi bırak da kanıt istemişsin izle.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı