S23 Ultra(512) vs S24+

Açıkçası kamerayı çok kullanan biri değilim. Ancak siz dedikten sonra deneme amaçlı birkaç video çekimi yaptım. Çekim yaparken de zoom arttırıp azalttım. O durumlarda bir kayma oluyor. Kaydı bitirip izlerken o kayma görüntüsü de aynen gözüküyor. Vaktim olursa çekip buraya atarım.
Telefonda gördüğüm bir eksiklik, mobil ile wifi arasındaki batarya tüketimi. Mobil veri kullandığımda şarjın daha çabuk tükendiğini gözlemledim. Açıkçası 36bin TL'ye aldığım bir telefon için bunlar tolere edilebilir eksiklikler.
Bunların dışında hızı ve performansından memnunum. Ama bütçe noktasında benzer fiyatlarda takılı kalsaydım açık söylemek gerekirse, iphone 15 plus'ı tercih ederdim. Yazılımı daha stabil.
wifi ve mobil veri arasındaki güç tüketiminin farklılığı her cihazda var. telefona özgü bir problem değil, mobil veride şebeke arıyor sonuçta. zoomda kayma lens değiştiği için oluyor maalesef, renk değişimi vs çok olmazsa iyidir. yenilenmiş mi aldınız cihazı?

wifi ve mobil veri arasındaki güç tüketiminin farklılığı her cihazda var. telefona özgü bir problem değil, mobil veride şebeke arıyor sonuçta. zoomda kayma lens değiştiği için oluyor maalesef, renk değişimi vs çok olmazsa iyidir. yenilenmiş mi aldınız cihazı?
Amazon.com.tr'den amazon satıcısından sıfır aldım.

Hocam 8 GB RAM olsun istemedim. Yeni nesil amiral Android telefonlarda 16 GB kullanmaya başladılar. Belki ilerleyen zamanlarda yetersiz gelebilir endişesi ile 12 GB'ın altına düşmek istemedim.

Sanal RAM vesaire var hocam sırf RAM'den dolayı bence bu cihazdan vazgeçilmez daha premium duruyor ama siz bilirsiniz tabii iyi düşünün.

Geri
Yukarı