S23 Ultra aşırı ısınıyor

Hocam ısınma demişken pili standart moda alırsam normal kullanımda yine ısınıyor. Performans anlamında azalma yok ama ısıdan çok mağdurum. Maalesef yurt dışından aldığım için garsntiye veremiyorum.

Tamamdır hocam bir telefoncuya götürün S23Ultrada ısınma problemi yok çünkü Güvenilen sağlam bir yere götürün Temiz ve sağlam yer olsdun dediğim gibi Adam bakarkende yanında durun 1 parçasını alırsa telefondan zengin olur.

Hocam kayıt işini nasıl hallettiniz?
Bir de aynı cihazı ben de almak istiyorum ancak güvenilir olarak nereden alabilirim? Replika veya global olmayan Irak-Kore vs modelini alıp çarpılmak istemiyorum.

Ben Irak modelindeyim bir sorun yok. 19 bine aldım.

Ben de global çift fiziki hatlı olan modeli düşünüyorum. İstanbul'da özellikle Kadıköy tarafında satan çok mağaza var, inceleyip alacağım bir sorun çıkmazsa. İlk aldığımda 8 ay kayıtsız kullanmayı düşünüyorum ama önce güvenilir bir yer bulup kapalı kutu şeklinde almam lazım

H.o hocam, ben de. Bir S23U kullanıcısı olarak biraz tavsiye vereyim telefonda optimize edilmesi gerekilen çok ayar var onları yapmayı unutmayın. Size tavsiyem güç seçeneklerinden light modu açın. En güçlü çekirdeği %10 performans kaybiyla %50 daha verimli hale getiriyor. Telefonunuz s22 ultradan gene de daha hızlı oluyor fakat ısınmayı azaltıyoe ve şarj süreniz artıyor. Wifi ve bağlantılardan UWB'yi kapatın. Pil korumayı açın %85'i geçmesin şarj. Ram plusu katiyen kapayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı