S23 Ultra aşırı ısınıyor

SHABBAROS

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Ögrenci
Arkadaşlar gece yatarken iki müzik açıp yatayım dedim. YouTube Music de bildiğiniz üzere oto kapatma yok. Alternatif uygulama indirerek sesi kapatması için süre ayarladım bende. Gece 4 gibi sıcaklık hissedip kalktım telefonu elime alıdığım gibi elim yandı baştan sona aleve dönmüştü hemem kapattım. Sizce soruna yol açar mı ileride? Veya sürekli olan bir şey benimmi haberim yok bilemedim. Biraz daha bakmasam büyük ihtimal patlayacaktı.

Arkadaşlar gece yatarken iki müzik açıp yatayım dedim. YouTube Music de bildiğiniz üzere oto kapatma yok. Alternatif uygulama indirerek sesi kapatması için süre ayarladım bende. Gece 4 gibi sıcaklık hissedip kalktım telefonu elime alıdığım gibi elim yandı baştan sona aleve dönmüştü hemem kapattım. Sizce soruna yol açar mı ileride? Veya sürekli olan bir şey benimmi haberim yok bilemedim. Biraz daha bakmasam büyük ihtimal patlayacaktı.
Patlayacağını zannetmiyorum ama bataryaya zarar vermiş olabilir.Telefon 0'mı 2.el mi?

Alternatif uygulama yerine Bixby routinesden şu saatte uygulama aç ve sesi kıs diye rutin ayarlasaydınız keşke fazladan uygulama yerine ya da bir uygulamayı kapat diye rutin ayarlayabilirdiniz.

Screenshot_20230817_111812_Modes and Routines.jpg

Son düzenleme:
Patlayacağını zannetmiyorum ama bataryaya zarar vermiş olabilir.Telefon 0'mı 2.el mi?
0 hocam. Ekranda bir sıcaklık uyarısı yoktu ama emin olun patlardı bütün telefonda sıcak hakimdi çünkü sadece batarya degil.

Alternatif uygulama yerine Bixby routinesden şu saatte uygulama aç ve sesi kıs diye rutin ayarlasaydınız keşke fazladan uygulama yerine ya da bir uygulamayı kapat diye rutin ayarlayabilirdiniz.

Eki Görüntüle 1905981

Çok teşekkürler hocam IOS'da ki kestirmeler mantığı gibi galiba bunu kullanayım artık.

0 hocam. Ekranda bir sıcaklık uyarısı yoktu ama emin olun patlardı bütün telefonda sıcak hakimdi çünkü sadece batarya degil.

Çok teşekkürler hocam IOS'daki kestirmeler mantığı gibi galiba bunu kullanayım artık.

Ever Apple kestirmeler mantığı ben çok seviyorum yeni ismi modlar ve rutinler ama

Screenshot_20230817_112440_Modes and Routines.jpg

Hocam S23Ultra gibi bir modelin çok ısınmaması lazım şarj aleti orjinal mi başlığından bahsediyorum pile zarar gelmiş olabilir

Hocam S23Ultra gibi bir modelin çok ısınmaması lazım şarj aleti orijinal mi başlığından bahsediyorum pile zarar gelmiş olabilir.

Orijinal hocam ikisi de.

Telefonunuz yastığın altında falan kalmışsa normaldir.

Evet yastığın altındaydı ama nasıl oluyor uzun süre iPhone 13 kullandım hiç böyle yapmamıştı.

Orijinal hocam ikisi de.

Evet yastığın altındaydı ama nasıl oluyor uzun süre iPhone 13 kullandım hiç böyle yapmamıştı.
hocam pilde bir problem olabilir mi bi vatan teknosa gibi bir yere götürüp sorun bence S23 Ultra serisinde ilk defa böyle bir problem gördüm normalde ısınmaya karşı çok üstün bir Telefondur

Hocam pilde bir problem olabilir mi bir vatan Teknosa gibi bir yere götürüp sorun bence S23 Ultra serisinde ilk defa böyle bir problem gördüm normalde ısınmaya karşı çok üstün bir telefondur.

Hocam ısınma demişken pili standart moda alırsam normal kullanımda yine ısınıyor. Performans anlamında azalma yok ama ısıdan çok mağdurum. Maalesef yurt dışından aldığım için garsntiye veremiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı