S23 Ultra vs 15 Plus

Arka kamerada dusuk isikta cekilen S23 fotograflari gercegi yansitmiyor bana gore. Ben gece fotograflarinin bu kadar parlak olmasini sevmiyorum acikcasi, cunku o kadar parlak degil aslinda o ortam. iPhone kullanicisi daha da parlatmak istiyorsa ProRAW formatta cekip biraz editle halledebilir zaten. Ancak normal cekimin daha normal goruntuye yakin olmasi taraftariyim ben.
Hocam 2. gorselde hak veririm ancak 1. ve 3. gorselde 14 Pro’nun kacari yok bence. Hem oversatured, hem de hic aydinlatamamis, cimenlere dikkat edin ozellikle. Zaten dusuk isik performansi dedigimiz sey, aydinlatma becerisinden ibaret degil mi? Tabii aurasi baskin, alan derinligi iyi olan fotograflari da seven cok. Kisiden kisiye degisir, yorum yapmak bana dusmez.

5 Yıldır falan iPhone kullanıyorum bir değişiklik olsun diye bende anlık gaza gelip 14 PM satıp S24 ultra aldım, nasıl pişman olduğumu anlatamam. 2 Gün kullandıktan sonra iade edip 15 PM aldım. Kullanırken gözlerim kanıyordu resmen. iOS'un pürüzsüz, smooth ve akıp giden deneyimine alışmış birisi kolay kolay Android de yapamıyor.
Fanboy yorumu olarak işaretledim gitti. Pişman olmanız, beğenmemeniz, sevmemeniz hiç sorun değil en doğal hakkınız ama yok smooth yok akıp gidiyor android göz kanattı dediğiniz zaman olmuyor işte. Bir de bu kusura bakmayın ama alışamama olayını hiç ama hiç anlamıyorum. Neyi farklı yapıyorsunuz da alışamadınız.

Fanboy yorumu olarak işaretledim gitti. Pişman olmanız, beğenmemeniz, sevmemeniz hiç sorun değil en doğal hakkınız ama yok smooth yok akıp gidiyor android göz kanattı dediğiniz zaman olmuyor işte. Bir de bu kusura bakmayın ama alışamama olayını hiç ama hiç anlamıyorum. Neyi farklı yapıyorsunuz da alışamadınız.
Yoruma ekleme yapmam lazım çünkü eksik olmuş. Telefonu alışamadığımdan değil ekran sorunları yüzünden iade ettim. Bunu yazmadığım için sırf alışamadığımdan keyfi iade etmişim gibi anlaşılıyor. Ekranı sorunlu olmasa kullanmaya devam edecektim.

Yoruma ekleme yapmam lazım çünkü eksik olmuş. Telefonu alışamadığımdan değil ekran sorunları yüzünden iade ettim. Bunu yazmadığım için sırf alışamadığımdan keyfi iade etmişim gibi anlaşılıyor. Ekranı sorunlu olmasa kullanmaya devam edecektim.

Bari ne sorunu olduğunu söyleseydiniz, baştaki açıklaman ise alınamadığı gösteriyor telefonda sorun olduğunu göstermiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı