S23 Ultra'dan iPhone 11'e geçtim!

NoobSolid26

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Core i3-4170
Intel HD Graphics 4400
4 GB DDR3 RAM
ST500DM002-1BD142

Linux Mint 21.2 Xfce
Geçen ay birkaç aydır çekmekte olduğum dedemin emekli maaşını çekip S23 Ultra aldım. Ama bir arkadaşım bana "Android almakla hata ettin. Çok kalitesiz, 1 ayda donmaya başlar iPhone daha iyi" deyince bende satıp param yettiği için iPhone 11 Pro aldım.

Android'in bu kadar sorunlu olduğunu bilseydim cebime attığım dedemin maaşını boşa harcayıp S23 almazdım. 😫

Neyse ki arkadaşım çok geç olmadan beni kurtardı, her şey çatur çutur elma gibi çalışıyor maşallah.😁

Ayrıca kızlar artık bana hasta. Elma yemenin faydaları herhalde. 😉
Elma sizin için daha sağlıklıdır. Ağızımda elmanın tadına bayılıyorum. 😉
Artık Elmadağ'a taşındım, favori tatlım da elmalı kurabiye. 😍

Ama buna nasıl APK yükleniyor çözemedim, yardım edebilecek var mı? Varsa beni FaceTime dan arasın. 😉

Son düzenleme:
Geçen ay birkaç aydır çekmekte olduğum dedemin emekli maaşını çekip S23 Ultra aldım. Ama bir arkadaşım bana "Android almakla hata ettin. Çok kalitesiz, 1 ayda donmaya başlar iPhone daha iyi" deyince bende satıp param yettiği için iPhone 11 Pro aldım.

Android'in bu kadar sorunlu olduğunu bilseydim cebime attığım dedemin maaşını boşa harcayıp S23 almazdım. 😫

Neyse ki arkadaşım çok geç olmadan beni kurtardı, her şey çatur çutur elma gibi çalışıyor maşallah.😁
Ayrıca kızlar artık bana hasta. Elma yemenin faydaları herhalde. 😉
Elma sizin için daha sağlıklıdır. 😉

Ama buna nasıl APK yükleniyor çözemedim, yardım edebilecek var mı? 😫 😉

APK yüklenmiyor IPhone'lere.

Geri
Yukarı