S23 vs iPhone 12

Bütçe
32000
S23 ile iPhone 12 arasında bir karar vermem gerek. Oyun oynamıyorum, Instagram, YouTube, TikTok, Reddit, Twitter ve tabii ki WhatsApp kullanıyorum. Gitar çalıp şarkı söylediğimden ötürü genelde hep kayıt alıyorum ve paylaşıyorum, günlük kullanımım bu şekilde ve 5 yıldır Mate 20 Lite kullanıyorum ve artık perte çıkmaya yaklaştı. Hangisini almam daha mantıklı olur? Çünkü Instagram'ı sorunsuz kullanabilmek benim için aşırı önemli ve şu anki telefonumda artık rezalet derecede kasmaya başladı ve hiçbir özellik doğru düzgün çalışmıyor. Yardımcı olursanız sevinirim 32 bin üzerinde bir bütçem bulunmamaktadır maalesef.

S23 hatta S22 bile iPhone 12'ye kıyasla daha iyi tercih sizin. :)

İşlemci, ekran, kapasite olarak S23 önde. Manzara fotoğrafları çekerim diyorsan yine S23 önde fakat selfie tarafında iPhone öne geçiyor. Fotoğrafları Instagram'a attığında IPhone'da birebir geçerken Android tarafında her zaman görüntü kaybı olur. Ses kayıt tarafını YouTube'dan rahatlıkla öğrenebilirsin. Çok oyunla işin olmadığını söylüyorsun bence git iki telefonu da MediaMarkt'ta dene kararını ver uzun yıllar kullanacaksın sonuçta bu telefonu. Oyun oynayan biri olsan S23 derdim fakat genel kullanıcı olduğun için IP12 tercih edebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı