S23 vs iPhone 13

olckcioguz

Picopat
Daha fazla  
S23'ün 256 GB modeli ile iPhone 13 arasında yaklaşık 5 bin lira gibi bir fiyat farkı var. Bir şekilde aradaki farkı kapatabilirim fakat hangisini almam gerektiği konusunda kafam karışık. Standart bir kullanıcıyım telefonla çok oyun oynamıyorum. Şu ana kadar da Android kullandım. Ekosistem olaraksa yalnızca bir iPad'im var. Bu durumda sizce kamerası daha iyi diye 120Hz'den ve 5 bin liradan feragat etmek mantıklı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sorunun cevabı yok. Her şey sizde bitiyor. Bana göre iPhone ama size göre Samsung olabilir. Telefonu nerelerde, nasıl ve ne amaçlarda kullandığını bilmiyoruz.

İki cihaz da üst seviye cihazlar. İkisi de üzmez zaten ama S23 kamera olarak bir tık önde gibi duruyor. Burda olay sizin ne istediğiniz de bitiyor ama ben alacak olsam S23 tercih ederdim. Uzun süre kullanacaksanız bana daha mantıklı geliyor ama iPhone'ların değerleri düşmediği için sık telefon değiştirecekseniz o daha mantıklı. Batarya olarak da S23 biraz daha önde tabi. Bir de ben iPhone'larda ki o çentiği pek sevmiyorum tamam içerisinde Face ID var ve biraz daha ufak 13'de ama S23'de daha fazla yer kalıyor ekran da ve daha şık duruyor bana göre.

İki cihaz da üst seviye cihazlar. İkisi de üzmez zaten ama S23 kamera olarak bir tık önde gibi duruyor. Burda olay sizin ne istediğiniz de bitiyor ama ben alacak olsam S23 tercih ederdim. Uzun süre kullanacaksanız bana daha mantıklı geliyor ama iPhone'ların değerleri düşmediği için sık telefon değiştirecekseniz o daha mantıklı. Batarya olarak da S23 biraz daha önde tabi. Bir de ben iPhone'larda ki o çentiği pek sevmiyorum tamam içerisinde Face ID var ve biraz daha ufak 13'de ama S23'de daha fazla yer kalıyor ekran da ve daha şık duruyor bana göre.
Kamera olarak iphone daha iyi bence. S23 teknik olarak daha iyi gözükse de iphone renkleri doğal gösteriyor. Yani göze daha iyi geliyor bence

Özellik konusunda fiyat konusunda değil de şunu söyleyeyim biraz zevkinize de kalmış ben şu zamana kadar Android kullandım iPhone olan arkadaşlardan gördüm bir göz gezdirdim bana göre gibi gelmedi pek açıkçası hoşuma gitmedi. Bunu da göz önünde bulundurmak lazım 2 gün sonra degisilecek bir şey değil sonuçta uzun süre kullanılan bir şey. Bazı arkadaşlara da Android kötü geliyor olabilir mesela.

Yeni konular

Geri
Yukarı