S23 vs iPhone 13

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S23+ olursa dahada iyi tavsiye ederim mükemmel bir bataryası var. S22 aldığım için çok pişmanım. 6.1 inç küçük cepte iyi olur falan dedim aldım ama oda sıkmaya başladı artık şuan daha büyük olaydı iyiydi diyorum.
1701177446888.png

S23 haşlar.

Naıl oluyormuş?

Arada 1.5 sene var, nasıl süreklilik oluyor ya o?

Süreklilikten kastım aslında daha uzun ömürlü kullanımı. Yıl 2023 ve insanlar hala iPhone 8 kullanıyor temiz olduktan sonra. Tabii güncelleme açısından eksik ancak birçok Android telefondan hızı olsun kamerası olsun daha iyi iPhone 8.Geleceğe yönelik baktığımızda ise temiz kullanılmış bir iPhone 13 2030 yılına kadar sadece batarya değişimi ile kullanılabilir bence.

Süreklilikten kastım aslında daha uzun ömürlü kullanımı. Yıl 2023 ve insanlar hala iPhone 8 kullanıyor temiz olduktan sonra. Tabii güncelleme açısından eksik ancak birçok Android telefondan hızı olsun kamerası olsun daha iyi iPhone 8.Geleceğe yönelik baktığımızda ise temiz kullanılmış bir iPhone 13 2030 yılına kadar sadece batarya değişimi ile kullanılabilir bence.

Samsung S7'ler kasmadan rahatça kullanılabiliyorlar 🙂

Hocam S23 daha mantıklı bir seçenek olur iPhone 13e göre her yönde.

S23 haşlar.

Naıl oluyormuş?

Arada 1.5 sene var, nasıl süreklilik oluyor ya o?

iPhone 6 kullanan insanlar var, geçen seneye kadar iPhone 6 şarj hariç sıkıntı yaratmıyordu kaç senelik telefon IP 13 5 yıl sonra aynı performansı verir fakat Android telefonların o süre zaafında ömrünü çoktan doldurmuş olacağından şüphesizim, fakire para vermişler Samsung almış. D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı