S23 vs iPhone 13

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şöyle konular çok fazla.
Senin RX 5500 XT'den de leş gibi sürücü problemleri var, almasaydın o zaman? İşinize geldiği gibi davranmaya bayılıyorsunuz, ŞikayetVar'dan da paylaş 2-3 tane içerik. Yaklaşık 6 aydır iPhone 12 kullanıyorum, şu Apple fanboyluğunuzun kaynağını merak etmek elde değil cidden. Telefonlarla zerre alakası olmayan birisi oradan buradan S23 ile yaşanan sorunları atıyor, şaka gibi. Sen overpriced cihazlara istediğin parayı vermekte özgürsün ancak milletin burada bu berbat ekonomide parasını en iyi şekilde değerlendirmesine engel olma.

2015 yılında çıkan muzu zor yersin biraz. Arkadaşımın 6S'ini kendi ellerimle DFU moddan sıfırlamama rağmen Instagram, Sahibinden gibi yazılımlarda cayır cayır frame drop yiyor, arayüzde gezinmek marifet değil.

Konu kapanmıştır herkes kendince iyi olanı seçer fakat gerçekler acıdır, sizde 5 yıl sonra sürüm yetersizliğinden güncel uygulamaları kullanmak istemiyorsanız tercihinizi Android işletim sistemli telefonlardan yana kullanırsınız, benim için model fark etmiyor hepsi Android. Elimde ki iPhone X ve 8 Plus ile erişemeyeceğim uygulama göremiyorum 6-7 yıllım telefonlar ayrıca güncelleme desteği almıyorlar,
Güvenlik güncellemesi bitip, Whatsapp'a girememe olayı da bu iOS'ta var. Dediğiniz sorun Apple'ın sorunu bu arada.

Videodaki cihaz 6S, 6 değil 😖
Öyle bir şey de yok bu arada.

Anladım.

Nasıl yok Allah aşkına, öyle bir şey yok diyerek sıyrılamazsınız, bana iPhone 7 ile S7'nin güncelliğinden bahseder misin hangisi daha kullanışlı, iki saattir binlerce örnek verdik aynı şeyi söylüyorsunuz. Sanırım çaya atılan şekerin varlığını bile anlayamazsınız. Zamanımı sizin için sadece tek cevapla yanıtlayan biriyle uğraşmak istemiyorum iyi aksamlar.

Senin RX 5500 XT'den de leş gibi sürücü problemleri var, almasaydın o zaman? İşinize geldiği gibi davranmaya bayılıyorsunuz, Şikayetvar'dan da paylaş 2-3 tane içerik. Yaklaşık 6 aydır iPhone 12 kullanıyorum, şu Apple fanboyluğunuzun kaynağını merak etmek elde değil cidden. Telefonlarla zerre alakası olmayan birisi oradan buradan S23 ile yaşanan sorunları atıyor, şaka gibi. Sen overpriced cihazlara istediğin parayı vermekte özgürsün ancak milletin burada bu berbat ekonomide parasını en iyi şekilde değerlendirmesine engel olma.

2015 yılında çıkan muzu zor yersin biraz. Arkadaşımın 6S'ini kendi ellerimle DFU moddan sıfırlamama rağmen Instagram, Sahibinden gibi yazılımlarda cayır cayır frame drop yiyor, arayüzde gezinmek marifet değil.

Ben ekran kartımı 4 yıldır kullanıyorum, sürücü hatası ile karşılaşmadım, bile bile almadım zaten. Bizde burada bilgilendirme yapıyoruz almasınlar diye lütfen imzam ile konuyu dağıtmayın yasak.

Nasıl yok Allah aşkına, öyle bir şey yok diyerek sıyrılamazsınız, bana iPhone 7 ile S7'nin güncelliğinden bahseder misin hangisi daha kullanışlı, iki saattir binlerce örnek verdik aynı şeyi söylüyorsunuz. Sanırım çaya atılan şekerin varlığını bile anlayamazsınız. Zamanımı sizin için sadece tek cevapla yanıtlayan biriyle uğraşmak istemiyorum iyi aksamlar.
Hanı oyun desteğinin olmadığını kanıtladınmı da benden kanıt istiyorsun, bos safsata konusuyorsun sonra kanıtla.

Ben ekran kartımı 4 yıldır kullanıyorum, sürücü hatası ile karşılaşmadım, bile bile almadım zaten. Bizde burada bilgilendirme yapıyoruz almasınlar diye lütfen imzam ile konuyu dağıtmayın yasak.
Konuya sagdan soldan S23 ile yasanan sorunlari atmasini biliyorsunuz ama? Bir kisi yasadi diye herkes yasayacak diye bir kaide yok, zira S23'un kronik bir sorunu degil attiginiz sorunlar.

En son Android kullanırken çok gez virüs yemiştim, telefonu telefon olarak kullanmak istiyorsanız iPhone, sizin aypon amrika malı kardesım diyenlerden farkınız ne?
Konuyla daha ilgilenmiyorum herkes kendi kararını verir.
İyi akşamlar.

Hanı oyun desteğinin olmadığını kanıtladın mı da benden kanıt istiyorsun, bos safsata konusuyorsun sonra kanıtla.

Kendiniz araştırıp bakabilirsiniz her şeyi buraya dökmekle vaktimi öldüremem.

En son Android kullanırken çok gez virüs yemiştim, telefonu telefon olarak kullanmak istiyorsanız iPhone, sizin aypon amrika malı kardesım diyenlerden farkınız ne?
Konuyla daha ilgilenmiyorum herkes kendi kararını verir.
İyi akşamlar.
Kendiniz araştırıp bakabilirsiniz her şeyi buraya dökmekle vaktimi öldüremem.
Kaynak atmayacaksanız fikir belirtme hakkına sahip olmamalısınız. 😂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı