S23 vs iPhone 13

Yani ben anlayamadım iphone 12nin de gündüz çekimleri ve video kalitesi 13te olduğu gibi s23ten daha iyi ve gece çekimi vs daha kötü,yani aradaki farklar ve üstünlükler aynı sadece batarya s23 lehine geçiyor 13 e kıyasla.

İphone 12 nin aldığı geekbench skoru iphone 13te olduğu gibi s23ten daha yüksek

İphone 13te olduğu gibi iphone 12 daha stabil bir cihaz.

Neyini anlamadınız?S23 sadece ekran batarya ve gpu olarak üstün,iphone 13ten de zaten gpu ve ekranı daha iyi.

S23 gündüz iphone 12den daha iyi foto falan çekmiyor,gidin bir fotoğrafçılık kursuna iyi foto nedir öğrenin ondan sonra yorum yapın,saçma sapan renkleri patlamış siyah alanlardaki dokuların yok olduğu keskinleşmiş yapay görselleri beğenmeniz o fotonun daha kaliteli/iyi olduğu anlamına gelmiyor.

Son düzenleme:
Yani ben anlayamadım iphone 12nin de gündüz çekimleri ve video kalitesi 13te olduğu gibi s23ten daha iyi ve gece çekimi vs daha kötü,yani aradaki farklar ve üstünlükler aynı sadece batarya s23 lehine geçiyor 13 e kıyasla.

İphone 12 nin aldığı geekbench skoru iphone 13te olduğu gibi s23ten daha yüksek

İphone 13te olduğu gibi iphone 12 daha stabil bir cihaz.

Neyini anlamadınız?S23 sadece ekran batarya ve gpu olarak üstün,iphone 13ten de zaten gpu ve ekranı daha iyi.

S23 gündüz iphone 12den daha iyi foto falan çekmiyor,gidin bir fotoğrafçılık kursuna iyi foto nedir öğrenin ondan sonra yorum yapın,saçma sapan renkleri patlamış siyah alanlardaki dokuların yok olduğu keskinleşmiş yapay görselleri beğenmeniz o fotonun daha kaliteli/iyi olduğu anlamına gelmiyor.
Hayatında kaç defa iPhone 13 iPhone 12 kullandın? Kaç defa S23 ile fotoğraf çektin? Madem bu kadar iddialısın S23 ile çektiğin renkleri patlamış dokuların yok olduğu kötü fotoğrafları erkek gibi buraya at görelim. Ondan sonra da iPhone 13 ile çektiğin fotoğrafları buraya at bakalım. İnsanların sinir uçlarıyla oynuyorsun. Saçma sapan konuşuyorsun. Her konuda S23 kötüleleyip duruyorsun at buraya çektiğin fotoğrafları at da göster burası kötü şurası iyi değil diye biz de görelim. Sen fotoğrafçılık kursuna gittiğin için çok iyi biliyorsundur biz de öğreniriz belki senden bir şeyler.

Benim evde kızıma ait iphone8 ve iphone12 var bırakın benim S23+ u, eşimin S21Ultrası bile iphone 12 den daha kaliteli fofoğraf ve video çekiyor. Yukarıdaki arkadaş artık saçmalamanın ötesine geçti.

Benim evde kızıma ait iPhone8 ve iPhone12 var bırakın benim S23+ U, eşimin S21ultrası bile iPhone 12'den daha kaliteli fofoğraf ve video çekiyor. Yukarıdaki arkadaş artık saçmalamanın ötesine geçti.

Hayatında kaç defa iPhone 13 iPhone 12 kullandın? Kaç defa S23 ile fotoğraf çektin? Madem bu kadar iddialısın S23 ile çektiğin renkleri patlamış dokuların yok olduğu kötü fotoğrafları erkek gibi buraya at görelim. Ondan sonra da iPhone 13 ile çektiğin fotoğrafları buraya at bakalım. İnsanların sinir uçlarıyla oynuyorsun. Saçma sapan konuşuyorsun. Her konuda S23 kötüleleyip duruyorsun at buraya çektiğin fotoğrafları at da göster burası kötü şurası iyi değil diye biz de görelim. Sen fotoğrafçılık kursuna gittiğin için çok iyi biliyorsundur biz de öğreniriz belki senden bir şeyler.

Malum kişiyle uğraşmayın kanser Xiaomi fanboyu gördüm ama bu kadar kanser Apple fanboyu görmedim.
Bundaki Ultra düzey açıklaması zor.
Bu forum dışında dh üzerinde bile 14 Pro Max'ten S23 Ultra ya geçince ohh be dünya varmış diyen adamlar bile varken
iPhone 13'ten girip iPhone 12'den çıkıp ortaya iPhone 11 falan sokana laf anlatamazsın zaten.
Aşırı farklı artık Türkçe de tabiri yok herhalde bu düşüncelerin fikirlerin.
Bunlara banka orada kredi çekmeye iPhone almaya 12 24 ay taksitle telefon ödemeye köle.
Dediğiniz gibi fazlasıyla uzamış öyle böyle değil konuda bayağı bir sapmış salın gitsin konu sahibi de almıştır bile ne aldıysa artık.

Konuyu dagitmayalim iPhone 12 vs, iPhone 13 ve S23'tü konu başlığı genel olarak cevaplar S23 tabii ki, iPhone13 de tercih meselesi.

S21FE ye ne zaman güncelleme gelir One UI 6?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı