S23 vs S24

Yerleşik AI, 7 yıl güncelleme desteği ile uzar gider. 7 yıl içinde Adrastos'un da dediği gibi işlemciye binen yük zamanla artacaktır ancak yılları devirecek güçlü işlemciye sahip. AI özellikleri S22'den itibaren mevcut bu arada. Samsung bu konuda cimri değil ve zamanla güncelleme paketleri ile S24 liderliğini ve güncelliğini korumaya devam edecektir.

iPhone 11 ve 12 kullandım 14 de kullandım pek farkı yok o zaman. En azından her güncellemese telefonları öldürmüyor Samsung.

Üstteki mesajı okumuyorsunuz herhalde? Apple her güncellemede telefonları öldürmüyor. Samsung da yapmıyor. Hiçbir firma yapmıyor. Telefonlar zaman geçtikçe eskiyor, işlemcileri eski teknoloji kalıyor, bellek miktarı az kalıyor.

Bir güncellemeden sonra telefon stabil çalışmıyorsa, bu firmanın telefonu eskitme projesi değil. Güncellemeyle ilgili bir uyumsuzluk olduğundan oluyor. Sonraki güncellemelerde çözüyorlar zaten.

Üstteki mesajı okumuyorsunuz herhalde? Apple her güncellemede telefonları öldürmüyor. Samsung da yapmıyor. Hiçbir firma yapmıyor. Telefonlar zaman geçtikçe eskiyor, işlemcileri eski teknoloji kalıyor, bellek miktarı az kalıyor.

Bir güncellemeden sonra telefon stabil çalışmıyorsa, bu firmanın telefonu eskitme projesi değil. Güncellemeyle ilgili bir uyumsuzluk olduğundan oluyor. Sonraki güncellemelerde çözüyorlar zaten.

iPhone 11'i her güncellediğimde kafayı yiyor. Koz arkadaşımın X de öyle. Bana kalırsa Apple üst modele geçmemiz için yapiyor bunu. Çok fazla gördüm bu tarz yorumları.

Arkadaşlar sorum basit. Samsung S23 mü almak daha mantıklı yoksa S24 mü? Hepsiburada'da fiyat farkı 7K hangisi alınmalı? iPhone 11'den geçiş yapacağım. S24 kullanan arkadaşlar varsa işlemci konusunu çok merak ediyorum. Bir de bataryası nasıl?
S24 mantıklı Snapdrogon 8 gen 3 ile çok rahat edersiniz

Peki yukarıdaki bir arkadaş 2 yıl sonra bataryası hiç olarak bir ürüne o kadar para verme demiş. Buna ne diyorsunuz?

Geri
Yukarı