S23FE'den hangi telefona geçilir?

Bütçe
40-50k

AsilThing

Decapat
Daha fazla  
Selam, belki beni önceden görmüşsünüzdür önceki açtığım konulardan. 😄 S23 FE'den S23'e geçecektim ancak vazgeçtim, biraz daha bekleyip daha iyi bir telefon almayı düşünüyorum. Bu fikri verdiği için @Umutdt adlı arkadaşa çok çok teşekkür ederim 😄 sizce hangi telefona geçmeliyim? Yazın S24 alabilirim, veya biraz daha bekleyip S25'te alabilirim. Siz ne önerirsiniz? (başka bir telefon da olabilir)

Selam, belki beni önceden görmüşsünüzdür önceki açtığım konulardan. 😄 S23 FE'den S23'e geçecektim ancak vazgeçtim, biraz daha bekleyip daha iyi bir telefon almayı düşünüyorum. Bu fikri verdiği için @Umutdt adlı arkadaşa çok çok teşekkür ederim 😄 sizce hangi telefona geçmeliyim? Yazın S24 alabilirim, veya biraz daha bekleyip S25'te alabilirim. Siz ne önerirsiniz? (başka bir telefon da olabilir)

S23FE zaten high tier bir telefon. Neden değiştirmek istiyorsunuz hocam?
S24+, S23 Ultra, iOS isterseniz iPhone 15.

Paranızın değer kaybetmeyecegini düşünüyorsanız bekleyebilirsiniz.
IP15 Pro altı alınmamalı.60hz çekilmez bu devirde.

Elinizdeki cihaz FE kısıtlaması hariç zaten iyi. S24 serisi alın geçin derim sonuçta bir telefona bu kadar anlam yüklemek gereksiz geliyor, düşük-orta segment kullansanız anlarım.

Hocam ben de bunu önerecektim de geçen ay 40000TL değil miydi önceki ay 35000TL idi yanlış hatırlamıyorsam ne ara bu fiyatlara geldi.
S23U F/P oluyor ama S23FEden geçmek bence gereksiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı