S24 Ultra alınır mı?

Samsung S24 Ultra tabii ki pişman olmazs8'ın merak etme.

Benim de aklımdaki soru bu ilerleyen yıllarda kasıp takılacaksa neden Android alayım ki?

Kasıp takıldığını kim söyledi?

Ben S23 kullanıyorum her haliyle mükemmel bir cihaz S24 ultrayi hayal bile edemiyorum. Varsa sormak istediğin bir şey sorabilirsin.

İstediği kadar lüks olsun sonuçta Android ilerleyen zamanlarda takılmalar yaşatacaksa neden alınsın?

Kim diyor ya takılma yapıyor diye?

Samsung'un s serisini diğer serileriyle karıştırmayın arkadaşlar bütçeye göre telefon yapan bir marka ama s serisi çok farklı daha iyi performans, kamera ve özgürlük istiyorsan S24 Ultra en iyi seçenek.

A32 kullanıyorum s serisinde de yüz tarama işi yavaş mı?
iPhone kadar hizli degil. Bu gayet normal. iPhone yuz taramayi ekstra sensorler ile yaparken Samsung sadece kamerayla yapiyor. Dinamik ada zaten yuz tarama sensorleri icin bulunuyor sayilir. Ayni zamanda Apple geceleri okuyabilirken Samsung bazen okuyamiyor. Bence parmak izinden dolayi eksi sayilmaz bu. Parmak izinin yuz tanimaya gore daha mantikli oldugunu dusunuyorum. Ultrasonik parmak izleri hem hizli hem de tutarli. Ornegin telefon elimde diyelim parmak izinin yerini bildigim icin yuzume dogru getirirken parmagimi da sensore koyuyorum direkt acmis oluyorum. Tabii kisisel tercihler.

İstediği kadar lüks olsun sonuçta Android ilerleyen zamanlarda takılmalar yaşatacaksa neden alınsın?
Kim dedi takılma olduğunu? Abim note 5 kullanıyor ilk çıktığında aldı bendede s9 plus var ilk çıktığında aldım. telefonlar ilk gün hızında hala.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…