S24 Ultra vs iPhone 15 Pro Max

1 paragraf boyunca daha iyi yazmışsınız ama hangi konuda daha iyi olduğunu veya hangi test sonucuna göre daha iyi olduğunu yazmamışsınız. Fiyatları yakın zaten iki telefonun neye göre S24 Ultra daha iyi oluyor?

Normalde çok uzun yıllar telefon kullanma taraftariyim ama dediğiniz sebeplerden dolayı ben de 15 i 1 2 yıl kullanıp satıp yenisine geçerim diye düşünüyorum. Siz de söylemişsiniz 14 15 fiyat farkını

Google'de hangi siteye baktınız bilmiyorum ama Antutu,geekbench veya 3D Mark testinde Samsung fark atıyor.

Hocam mesele hangi konuda daha iyi olduğu değil onuda belirttim zaten Fiyatına bakıldığı zaman iphone o kadar fark verilecek kadar iyi değil demek istedim. Fiyat performansa bakıldığı zaman fiyatı ve alınması makbul olan Samsung. Tabi bizim ülkemiz şartlarında konuşuyorum.

Sıkıntınız var sanırım. Normalde raporlardım da hiç uğraşmayacağım. Android fanboyları hiç değişmiyor. Daha iyi diyor ama daha iyi olduğunu kanıtlayamıyor sonra bize fanboy diyorlar.

Ben de böyle düşünüyordum ama s24 serisi pahalı çıktı. S24 ultra 70k xiaomi 14 pro nun 75k ile çıkacağı söyleniyor. Bu paralara çıkıp android almak mantıksız geliyor bana

Aynen hocam konu o zaten, hani bir çok insan bakıp bir telefona 100 bin veriyorlar falan deniyor olay öyle değil. Öyleleri tabi ki vardır ama genelde iphone kullanıcıları elindekini satar bir üst modele geçer ve iphone kullanmaya devam eder. Ben iphone kullanmaya başladığımdan beri bir kere bile böyle yüksek fiyatlar vererek telefon almadım hep ya takas ya da satıp bir üst modele geçtim ki hem makul rakamlar ödedim. Yeni bir android telefona vereceğimden bile daha azını. Size de o yüzden böyle bir açıklama yapıyorum, yoksa ben elimde iphone ile gezerken sinema filmi çeken biri değilim klasik ev kullanıcısıyım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…