S3 Cyonagen Mod 12(5.0) yüklemeli miyim ?

Mertcan.tr

Hectopat
Yer
Ankara, Turkey
Daha fazla  
Arkadaşlar telefonumda şu an Android 4.3 Jelly Bean yüklü. Anriod 5.0 lollipop ile gelen cyonagen mod 12'yi yüklemeyi düşünüyorum. Sizce yüklemeli miyim? Eğer kullanan arkadaşlar varsa düşüncelerini aktarabilir mi ? (Sarj kullanımı, stabil çalışma, Google Camera vs.)

Jelly Bean'dan memnunsan yüklemek sana kalmış.
Ancak yedek al çünkü taze sürümlerde ister istemez sorunlar oluşabiliyor.

Şarj kullanımında küçük farklar olacaktır elbette bir çok yeni özellik ve grafik olacağı için.
Kamera konusunda emin değilim ancak eski Cyanogen sürümlerinde bazen saçmalıyordu. Çözülmüştür sanırım.

Kısaca yedek al öyle kur. Kurabilirsin ama isteğine ve merakına bağlı.

Açıkcası Jelly Bean'den hiç memnun değilim. Ekran geç uyanıyor, kameradan çıkarken kasmalar oluyor, oyundan çıkınca telefon kafayı yiyor. Değiştirmeyi düşünüyorum. Ancak kafamdaki soru şu. Daha stabil çalışır mı ? Çünkü izlediğim videolarda işlemci sadece yaptığı işe odaklandığından dolayı daha stabil çalışma olacaktır deniliyor. Ayrıca Google Camera gerçekten düzgün çalışırsa bence mükemmel bir uygulama. Ama tabi olmazsa...

Cyonagen mod'un biraz daha gelişmesini beklemeli miyim yoksa şu anki hali iyi mi ?

Cyanogen (bana göre) dünyanın en sıkıcı romu. Tamam hızlı, akıcı, stabil ama bomboş. Saf android. Belli bir süre sonra bunaltıyor. Bir süre kullanmıştım, başka roma geçince dünya varmış dedim.

Ben kullanmadığım S2'ye CM12 yüklemiştim. Kamera açılmaması, müzik uygulamasının çalışmaması gibi sorunlar nedeniyle yeniden Stock Rom'a döndüm. Fakat yedek alıp denemekten zarar gelmez bence

Kuzenimin s2 sine cm12 5.0 attım. Çok stabil ve hızlı çalışıyor, stok romdan daha iyi geldi ve özellikleri açısında çok iyi. Boş programlar yok ilk gelen menüde 6-7 uygulama vardı sanırsam :) Ben öneririm çok şık bir sistemdir.

Bana sorarsan kesinlikle yüklemelisin kardeşim. CM12 yükleyenler memnun. Güncellemede gelmeyecek nasıl olsa. Knox sayacında yok kısacası önün açık. Yükle yükleyebildiğin kadar :)

Ben 20 gündür kullanıyorum bence henüz yükleme hala çok fazla sorunu var CM12'nin S3 için tabiki biraz daha bekle Nightly sürümler çıkmaya başlasın öyle yükle. En basiti müzik uygulaması bozuk! Birde bende mi oldu bilmiyorum ama galerimdeki her resmi 16 kere kopyalamış 3000 kadar resim vardı normalde galerimde şuan galeriye girilmiyor bile aşırı resim olduğu için.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı