S3 için Cyanogenmod dosyaları Ve kurulum

Telefonuna Cynogenmod yükledikten sonra rehberini yapabilir misin? Benim telefon da s3. Hatta Sosyalde S3 için Cynogenmod yüklemek isteyen ama yapamayan 12 kişi vardı. Çok yardımın dokunmuş olur.

Siz resimli yapsanız fena olmaz aslında. Çünkü S3 kullanan çok var. :D :D Kral Allame. T-Rap dinliyorsunuz sanırsam? :D
Resimli yapma imkanım yok pek zaten kurdum ve 4.4 uyumlu bir kernel yükledim. Telefon mükemmel oldu şarj çok çabuk gidiyor ve çok yavaş şarj oluyor zaten bu normal batarya kalibrasyonu yapacağım ve size bildireceğim. Bu arada t-rap siz yaşanır mı hiç. :D 189 şarkı lık arşivim var . :D :D

Resimli yapma imkanım yok pek zaten kurdum ve 4.4 uyumlu bir kernel yükledim. Telefon mükemmel oldu şarj çok çabuk gidiyor ve çok yavaş şarj oluyor zaten bu normal batarya kalibrasyonu yapacağım ve size bildireceğim. Bu arada t-rap siz yaşanır mı hiç. :D 189 şarkı lık arşivim var . :D :D

T-Rap ve CyanogenMod'suz hayat olmaz. :D :D Samsung'un güncelleme vermemesi kadar saçma hayat... :D :D Şarjın hızlı bitmeside yüklediğiniz kernel ile alakalı olabilir.

Son düzenleme:
Kalibre ettim subway surfers oyununu parlaklık en yüksek wifi açık 15 dakikada yüzde 4 şarj gitti. Az ama wifi ve parlaklık yüksek olduğu için bence güzel. Tek sorun telefon kapalıyken şarj olmuyordu ama güncelledim telefonu direk ayarlardan sorunsuz samsung güncellemesi kurar gibi ve çok iyi gerçekten öneriyorum hepinize.
Bu arada oyunda hafif takılmalar oldu eski custom rom da ki kadar ve hiçbir sorun teşkil etmiyor. Beğendim ama denemek için ayarlardan cpu min 1400 cpu max 1400 yaptım oyun yağ gibi kayıyor şarj da aynı şekilde. :D Ama güzel ve kullanışlı

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı