S3 Mini GT-I8190 Cyanogenmod 11 Kurulum Hatası

Alicem Doğan

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 3600, Asus GTX 650Ti Boost 2GB, Corsair Vengeance 16GB (2x8), Biostar M700 500GB M2 SSD, Samsung 860 EVO 500GB SSD, Seagate Barracuda 1TB HDD, Windows 10 Home SL 21H2

Laptop: (HP Vitcus 15.6") i7 12700h , RTX 3050Ti, 16GB DDR4, 1TB WD M2 SSD, W11 Home SL
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle bu hatanın %100 benim suçum olduğundan dolayı oluştuğunu söyleyeyim. Bugün Cyanogenmod 11 yükleyecektim. Fakat ilk başta yapmam gereken ROM'un kendisini ve gapps'i hafıza kartıma atmayı unutmuşum. Onun haricinde sonraki talimatları yaptım. Ta ki ROM'u seçme kısmına gelene kadar. Dediğim gibi o 2 dosya ne sd kartta ne de telefonun kendi hafızasında olmadığı için hiçbir şey yapamadım. Telefonu normal olarak açtığımda model yazısını gösteriyor ama devam etmiyor orada takılı kalıyor. Kilit + Orta tuş + Ses kapama ve Kilit + Orta tuş + Ses açma şeklinde telefon açılıyor. USB kablosuyla tanıyor ama dosya transferi olmuyor. Donup kalıyor. Normal yoldan telefonu açamadığım için hiçbir şey yapamıyorum. Bu durum çözülebilir mi ? Varsa yardımlarınızı bekliyorum.
Picture 1.jpg

Telefonu normal şekilde açtığımda işte burada donup kalıyor.

Kilit + Orta tuş + Ses kapama kombinasyonu ile girilen yer diyorsanız evet.

Nasıl yapılır bilmiyorum. Bilgisayarım telefonu görüyor. Odin de görüyor. Ama SD Kart'a veri aktaramıyorum donuyor ve hata veriyor. Buna rağmen olabilirse Stok ROM linkini atabilir misiniz ?

İndiriyorum. Son durumu size bildiririm :)

Telefonu recovery moda aldıktan sonra mount and stroge> mount USB bölümüne gelin ve USB kablosu ile telefonu bilgisayara bağlayıp indirdiğiniz romu hafıza kartına atın.

Sorunum çözülmüştür. Stok ROM ile olayı hallettim. İyi forumlar :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı