S3 Mini Açılmama Sorunu

Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle iyi sosyaller. Telefonu dün gece yatmadan önce şarjdan çıkardım ve yattım, sabah kalktığımda telefon kapalıydı. Güç tuşuna basılı tutup açtığımda telefon Samsung logosu çıktığı gibi reset atıyor. Ses açma+orta tuş+güç tuşlarını bin kez denedim çıldırmak üzereyim lütfen yardım edin. Batarya aldım yeni yine aynı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de S3 Mini var. İlk çıktığından beri kullanıyorum. İlk aldığımda gayet güzeldi kasma sıfırdı ancak şuan tam bir kanser. Facebook'a zar zor giriyorum, yazmak bile mümkün değil desem yeridir. 4 kere format attım hala aynı. Çok büyük ihtimal uygulamaların güncellemelerinin uyumluluğundan kaynaklanıyor. Zaten telefon sanırım 3,5 4 sene önce çıktı. Elime bir para geçse alacağım da bir şeyler işte... :D

Eğer ki telefonu yeni aldıysan ve bana yeterli diyorsan kalsın. Aksi takdirde at gitsin. Para etmiyor zaten. :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı