S3 mini hiç açılmama sorunu

oyuncu12

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, dün gece s3 mini telefonumu düşürdüm kapandı ve bir daha açılmadı, açılmıyor da. Telefonun garantisi var ancak içinde rom yüklü internette araştırdıgıma göre anakart felan degişcek yazıyor rom attıgım anlaşılır mı ? Nasıl tamir edilir acaba bu telefon ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Servise götürdüğün zaman eğer darbeye dayalı bir sorun tespit ederlerse hiç vakit kaybetmeden ücretli onarıma yollarlar ve anakart değişimi iyi paralara olur.

Hocam bildiğim kadarıyla zaten telefonu düşürüp bozmak garanti kapsamında birşey değil. Rom atsanız ne olur , atmasanız ne olur.

Eğer cihaz download veya recovery moda girmiyorsa; bataryayı sökün. Pc de odini açın ve pc ile telefon arasindaki usb bağlantısını yapın. Telefondan ses kısma ve açmaya ayni anda basarken bataryayı yerleştirin download mod açılacaktır. Sonra stock romu odin üzerinden yükleyin.

Samsung un bazı cihazlarında mesele şebeke sorunu, açılıp kapanma sorunu yazılım ile çözülebiliyor eğer telefon rootlu olduğunun farkına varırsa teknisten kendi insiyatifinde uğraşmak istemez ise cihazla rootlu olduğunu öne sürerek ücret talep edebilir. Bundan dolayı söyledim ben.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı