S3 mini batarya ömrü nasıl artırılabilir?

Benim de uzun süre kullandığım cihazdır. Ben kullanırken arka planda uygulama bırakmamaya özen gösterriyordum ve hafızasını çok doldurmuyordum sabahtan öğlene kadar öğlenden akşama kadar iki şarj ile idare eyoedum.

Ne kadar vizyonsuz insanlarsınız! Herkes aşağılamış arkadaşı. Bu gereksiz cevapları yazanların yaşı 15'ten fazla değildir zaten de neyse.

Kardeşim telefonun pil gücü biraz düşük olduğundan erken bitiyor şarjı, ben de kullandım. Bataryası eskiyse yenisiyle değiş farkı olur. Sakın yüksek mAh'lı pil takma, modeli neyse onu al.

Arka plan uygulamalarını sınırlayabilirsiniz ve ekran parlaklığını düşürebilirsiniz. Cihazınıza ihtiyacınız yokken uçak modunu etkinleştirebilirsiniz. Güç tasarrufu modu da yardımcı olacaktır. Yine de çok eski bir cihaz için masraf yapmamalısınız. Uğraşmak yerine yeni bir cep telefonu almanız çok daha mantıklı olacaktır. S3 mini ile çok fazla bir seçeneğiniz ne yazık ki yok.

Dostum ayarlar CPU sinirlandirma varsa yuzde 70 oraninda azalt 4 gun gidiyor benim J7. S3 mini guzel bir root atip Google Play'den CPU hizi sinirlandirici uygulama yukleyebilirsin.

Hocam play storede Android jelly bean destekleyen çok az uygulama var

Hepinize cevaplarınız için teşekkürler hepsini tek tek deneyeceğim

Metni düzeltemiyorum malesef tuşa basıyorum olmuyor büyük ihtimal tarayıcı eski olduğundandır

S3 mini icin batarya aldım. Ne yaparsam telefon şarjı bayağı dayanabilir?

Eğer s3 mini hakkında merak ettikleriniz var ise cevaplayabilirim.

Ne kadar vizyonsuz insanlarsınız! Herkes aşağılamış arkadaşı. Bu gereksiz cevapları yazanların yaşı 15'ten fazla değildir zaten de neyse.

Kardeşim telefonun pil gücü biraz düşük olduğundan erken bitiyor şarjı, ben de kullandım. Bataryası eskiyse yenisiyle değiş farkı olur. Sakın yüksek mAh'lı pil takma, modeli neyse onu al.

Hocam batarya 1500 mah Muhakkak orjinal diye dusunuyorum korede yapilmis

Tarayıcıyı kullaninca pil gün sonunu bile görüyor

Ama dahada tasarruf yapmak istedim

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı