S3 Mini CSC AFR Yazıyor

Makaleler
18
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bugün orjinal 4.1.2 ROM yükledim, SamMobile'den indirmiştim. Başarılı bir şekilde yükledim, Cihaz durumunda "resmi" yazıyor, ama Recovery'de CSC AFR yazıyor, bunun TUR olması gerekmiyor mu?

89AoCqp.jpg

1lRcst3.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında bir fark yok. Sadece güncelleme alırken Türkiye sırasına göre değil de CSC'nin olduğu ülke güncelleme aldığında telefonun güncelleme alır.

S3 Mini için başka güncellemenin de çıkacağını sanmıyorum ama neyse. :)

Play Store'da Samsung Galaxy S / S2 / S3 CSC diye bir program varmış. Onu dene.

Sana ne oldu da Stock ROM'a döndün? :D

Aslında bir fark yok. Sadece güncelleme alırken Türkiye sırasına göre değil de CSC'nin olduğu ülke güncelleme aldığında telefonun güncelleme alır.

S3 Mini için başka güncellemenin de çıkacağını sanmıyorum ama neyse. :)

Play Store'da Samsung Galaxy S / S2 / S3 CSC diye bir program varmış. Onu dene.

Sana ne oldu da Stock ROM'a döndün? :D

Artık ROM yüklemekten sıkıldım. :D Stock ROM kullanacağım, şuan Stock ROM bana diğer tüm ROM'lardan hızlı gibi geliyor. :D Custom ROM'larda hep bi sorun oluyor, yine en sorunsuzu Stock ROM. Değidin uygulamanın yorumlarına baktımda telefon bozuldu indirmeyin falan yazmışlar. :D TUR Değilde AFR yazması telefonu garanti dışı bırakır mı? Bide Kies telefonu görmüyor, CSC TUR değilde AFR olduğu için herhalde.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda offical rom, sayacın sıfırlanmasını ve TUR kodunun nasıl tekrar yapılacağını anlatıyor. İzleyiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı