S3 Mini CyanogenMod 11 Kurma Rehberi

Bnmde öyle oldu kardeşim herşeyi dediğin gibi yaptım ama geri tuşu çalışmadı çözümü yokmu ya :(

Anlatım güzel olnuş bide şu geri tuşu çalışsa

Berkant kardeşim senin sayende Anroid 4.4.4'ü yükselttik çok güzel bir rehber olmuş. Ama bir sorunum var. Benimde maalesef geri tuşu çalışmıyor. Bunu nasıl halledebilirim ? Kaç kez rom attım yinede çalışmadı. Yardımcı olursan sevinirim. Şu an sanal tuş kullanıyorum ve çok beğendim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
O zaman ROM'u yanlış yüklüyorsunuz. :D Birde TWRP ile yükleyin ROM'u. Kurulum ekranında da hep EXT4 seçin.

Yaklaşık 1 aydır cıkan tüm güncellemelerde install kısmına geldiğim zaman reco. menüsüne geri dönüş yapıyor ve hiç bir güncellemeyi yapamadım.

ayrcı ben ext4 seçin demişsin. F2FS olarak kurulu bir sistem var yeni güncellemyi ext4 olarak denesem sorun cıkarmı?

Berkant kardeşim benim geri tuşu çalışmıyor recovery de bide normaldede çözümü yokmu bide mesaj geldiğinde telefonum kapanıyor cevaplarsan sevinirim

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı