S3 Mini CyanogenMod 11 Kurma Rehberi

Çok başarılı bir çalışma olmuş. İçimden emin ol sana güzel sözler ettim ama bunları seninde duymanı istedim. Ben hiç rom dur root dur bilmeyen kurcalamayan merak ta etmeyen biriydim. Rast geldi konulara bakıyordum forumda birden I8190' ı gördüm. Aa dedim bu benim telefon değil mi ? Neyse 4.4.4 kullanıyorum artık teşekkürler, çok aydınlatıcı buldum.

S3 mini GT-I8200Q model telefon için hala CM ve CWM bulunamadı mı acaba ?

Maalesef I8200Q için daha custom ROM çıkmadı.

Çok başarılı bir çalışma olmuş. İçimden emin ol sana güzel sözler ettim ama bunları seninde duymanı istedim. Ben hiç rom dur root dur bilmeyen kurcalamayan merak ta etmeyen biriydim. Rast geldi konulara bakıyordum forumda birden I8190' ı gördüm. Aa dedim bu benim telefon değil mi ? Neyse 4.4.4 kullanıyorum artık teşekkürler, çok aydınlatıcı buldum.

Kurabildiyseniz ve memnunsanız ne mutlu bana... :) Özelliklede ekranı kapatırkenki olan efekt çok güzel değil mi? :D :D Çok seviyorum o efekti. :D

@Berkant Ayhan Karabudak , şuan telefonla konuşurken resetledi ama bir sorun yoktur inşallah. Birde youtube den kendi uygulamasıyla video izleyemiyorum anca tarayıcıdan izleyebilirim.

Ara sıra oluyor hocam resetleme, korkmayın sorun yok. :D Haftada 1 kez güncelleyin. :) Bu aralar Youtube uygulamasında sorun var sanırsam, bende izleyemiyorum.

arkadaşlar sd karttaki dosyalrı görmüyor bu sebepten yükleme yapamıyorum pc den dosyaları tekrarda atamıyorum telefon hiç açılmıyor. nasıl yapabilirim yardımcı olabilirmisiniz.

arkadaşlar sd karttaki dosyalrı görmüyor bu sebepten yükleme yapamıyorum pc den dosyaları tekrarda atamıyorum telefon hiç açılmıyor. nasıl yapabilirim yardımcı olabilirmisiniz.

PC mi görmüyor sd kartı yoksa CWM ilemi göremiyorsun PC ile göremiyorsan Samsung sürücülerini yüklemeyi dene ....

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı