S3 Mini CyanogenMod 11 Kurma Rehberi

Kapalıyken şarj olmaması yazılımsal sorundur değil mi tekniksel değil. Ha bide hocam sizinle baya uzun konuşmam lazım. Android yazılım yazıyorum.

Sizce düzelme olur mu? Bir de benim rehberin geri gelme şansı var mı? Rom yüklerken sim kartı çıkarmıştım çünkü
Öncelikle telefonun kapalıyken şarj olması lazım ya, şarja takıp kapatın birde. :D Rehbere gelirsek, rehbere girin ve telefonun sol dokunmatik tuşa dokunun.
uploadfromtaptalk1410352901680.jpg

Daha sonrada "İçe/dışa aktar" seçeneğini seçin ve sim kartdan içe aktar diyin. :D
uploadfromtaptalk1410352957694.jpg

şuan 9.ay için bir güncelleme gelmiş. bu güncellemeyi yaparken 1. sayfada anlatılanları tekrar yapacamıyız. ayrıca bütün kuruduğum oyunlar uygulamalar vs. herşey tekrar kaybolacak değil mi??

şuan 9.ay için bir güncelleme gelmiş. bu güncellemeyi yaparken 1. sayfada anlatılanları tekrar yapacamıyız. ayrıca bütün kuruduğum oyunlar uygulamalar vs. herşey tekrar kaybolacak değil mi??

Hayır aynlarını yapmıyacaksın sadece yeni güncellemeyi kuracaksın yani install deyip yeni dosyayı gösterip yukleyeceksin ilk sayfadakileri yaparsan tüm ayar uygulamaların gider...

yeni güncellemeler de 1. sayfadaki gibi yapıldıktan sonra yükleme ekranı geliyor. next'e basarak ilerliyoruz. fakat oradaki seçimlerle ilgili tik'li olan kısımları hiç ellemeden devam ediyorum. değişiklik yapmamız gereken bir sekme var mı orada. yoksa oyun kurar gibi next next yeterli mi :)

yeni güncellemeler de 1. sayfadaki gibi yapıldıktan sonra yükleme ekranı geliyor. next'e basarak ilerliyoruz. fakat oradaki seçimlerle ilgili tik'li olan kısımları hiç ellemeden devam ediyorum. değişiklik yapmamız gereken bir sekme var mı orada. yoksa oyun kurar gibi next next yeterli mi :)

F2FS'i seçerseniz hep daha performanslı çalışır. :D

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı