S3 Mini CyanogenMod 11 Kurma Rehberi

Öncelikle çok teşekkürler rom atma konusunda çekingendim root konusunda oldugu gibi. Telefonuma root attım (Kingo Root ile- S3 Mini GT-I8190) Rom olayına da pek sıcak bakmıyordum ancak içimi gıdıklıyordu hep :) En sonunda can sıkıntısından atmaya karar verdim. CWM yükleme işlemini odinle değil de ROM MANAGER programıyla yaptım( Google playda mevcut). Video yeterince açık ve anlaşılır. Bu beni epey cesaretlendirdi. Anlatanın eline emeğine sağlık hiç bi yerde bu kadar detaylı ve acık şekilde anlatımı görmemiştim. CWM işleminden sonra factory wipe işlemlerini yaptıktan sonra hafıza kartına attıgım rom dosyasını bulamadım :) extsdcard' ı görmemişim :D yok diye bataryayı cıkarıp taktım heycanlandım acılmayınca :D ancak stock romu kurunca baktım düzeldi :D cesaret geldi ve videoyu bastan izleyip adım adım uyguladım ve sorunu hallettim ve romu basarılı bir şekilde yükledim :D Normalde pek yazmam forumlarda böyle üşengeç biriyimdir ancak bu konuyu acan ve anlatımı yapan arkadasın eline emeğine sağlık ona burdan teşekkürlerimi iletiyorum :D Rom'u yükleyince bazen arkadaslar ulasamamaya basladı tek sıkıntı bu şimdilik. ( Ne yazmışım bee :D )

format /system işleminden sonra geri tuşuna basıyorum ama çalışmıyor. Devam edemiyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı