S3 Mini MIUI V5 Kurdum!

@Sociologist dediğin gibi yaptım ama malesef olmadı şuan aokp rom kurulu xda dan indirdim room TWRP ile kurdum yine olmadı fakat romun sanal buton özelliğini açtım da ekrandan biraz yedi ama
çözüm bulana kadar böyle kullanim diyorum.

Yeni rom kurduktan sonra benim de bazen dokunmatik tuşlar(solalttaki seçenek tuşu ile sağ alttaki geri tuşu) çalışmıyordu. Çözümü ise şöyle: romu kurduktan sonra recoveryden wipe yap telefonu aç, sonra 1 veya 2 kez yeniden başlat. Sorun düzeliyor bunları yapınca.

@Berkant Ayhan Karabudak Rom için teşekkürler .Bu siteye kaydolduğumdan beri sayenizde 3-4 adet rom kurdum telefonuma.Bunu kurdum gerçekten mükemmel bir rom.Biraz ram kullanımı konusunda sıkıntısı var ama fazla değil.Temalar ve masaüstü fotoğrafları süper.Şarj konusunda çok iyi.Arayüz olarak gerçekten tatmin ediyor insanı.

Yeni rom kurduktan sonra benim de bazen dokunmatik tuşlar(solalttaki seçenek tuşu ile sağ alttaki geri tuşu) çalışmıyordu. Çözümü ise şöyle: romu kurduktan sonra recoveryden wipe yap telefonu aç, sonra 1 veya 2 kez yeniden başlat. Sorun düzeliyor bunları yapınca.
Ben denedim ama olmadı :(

EDİT:Eski roma geri döndüm.Ahize sesi aşırı düşük bu romda.Konuşurken karşının sesi duyulmuyor.Yüklemeye deymez o yüzden

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı