S3 Mini S5 Teması

Daha fazla  
-Merhaba arkadaşlar bugün sizlerle Samsung S3 Mini (SG-i8190) olan telefonumuza hiç bi rom atmadan yani androidi ile herhangi bir oynama olmadan S5 temasının kurulmuş halini gösterecem.
-Arkadaşlar videoda belirttiğim gibi androidi ile herhangi bi oynama yok yani 4.2.1 stock rom.
-İsterseniz herşeyini s5 gibi yapabilrsiniz isterseniz sadece istediklerinizi yapabilirsiniz.
-Görsellere bakın Videoya bakın ve kardeşim ben bu Temayı istiyorum nasıl kuracaz neler lazım derseniz konunun altına yorum yapın ve bende size bunun nasıl yapılcağını anlatacagım bir video çekeyim

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İyi Forumlar

Telefonum s3 değil ama güzel paylaşım sağol

Önemli değil kimsenin dikkatini çekmedi heralde neyse sağlık olsun

İyi Forumlar

Gereksiz mesaj yazmadan önce "Güncel" gibi, forum kurallarına göz atmalısın

Kurulum videosu yok mu?
Eğer bunu launcher ile yaptıysan uygulamanın ismi nedir?
Başka telefonlara da olur mu?

Kardeşim eğer talep gelirse kurulum videosu gelecek launcher değil başka telefona oluyormu bilmiyorum S3 mini bu telefon

Virginity V14 Kullanmışsın sanırsam, bir Launcher değil o. Kurulum bildiğimiz ROM kurulumu gibi, bir farklılık yok. Başka telefonlar için Virginity ROM'u var ise olur. Ve "güncel+++" diye yazmayın sürekli. Kimsenin bu konuya vermek gibi bir zorunluluğu yok. Burada S3 Mini kullananda çok yok, telefon eskidiği için dikkat çekmemesi normal.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…