S3 Mini Stock Rom Kurma Rehberi

Geçen gün arkadaşım önerdi, bende yükledim. Böyle simge rengini, durum çubuğundaki simge rengini değiştirebiliyoruz. :D Tabii ki eklerim, bende seninle görüşmeyi isterim. :D:) Tamam Gapps'ı kontrol ederim. :) Bu arada biz Facebook muhabbeti yaptık ta, yasak değil dimi? :D

Son düzenleme:
Geçen gün arkadaşım önerdi, bende yükledim. Böyle simge rengini, durum çubuğundaki simge rengini değiştirebiliyoruz. :D Tabii ki eklerim, bende seninle görüşmeyi isterim. :D:) Tamam Gapps'ı kontrol ederim. :) Bu arada biz Facebook muhabbeti yaptık ta, yasak değil dimi? :D
Yasak değil diye biliyorum. Mesela siz bi soru sordunuz. Bende facebookdan ekleyin çözümü söyliyim dersem yasak oluyor diye biliyorum. Facebookdan eklemenizi bekleyeceğim, adım aynı. Profildede Sokrat ST var. :D
Facebook'a Hoş Geldin

Son düzenleme:
Arkadaşlar, anlatımlarınız için çok teşekkür ederim. Ama bazı forum ve videolarda (cooper_v1) gibi dosyalar ekleniyor orjinal rom atarken. Bunun hakkında bir sorun olmaz İnşallah. Cevaplarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şunu söylemek isterim ki S4 (I9500) kullanıcısı olarak Cyanogenmod 11 ROM'undan Orjinal 4.4.2 ROM'una dönmek için sadece telefonu Download modunda açıp Odin ile ROM yükledim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aradan fazla zaman geçmiş fakat bir sorum olacaktı. Telefon modelim uyuyor fakat ana bant sürümüm uymuyor. Bu şekilde yapsam bir sıkıntı olur mu?

Aradan fazla zaman geçmiş fakat bir sorum olacaktı. Telefon modelim uyuyor fakat ana bant sürümüm uymuyor. Bu şekilde yapsam bir sıkıntı olur mu?
Sizin telefon modeli I8190 ise yapabilirsiniz. Ama farklı modeller olan I8190L ve I8190N modelleri için de Stock ROM var. Sizin model I8190 ise Ana Bant Sürümünü yazarsanız size yardımcı olurum. :) Cihaz yurtdışı ya da Klon IMEI mi?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı