S3 Mini'ye ROM yüklemek

Menü'ye girip, resimleri atabilir misin? Neler yüklü acaba.
Tamam şimdi yeniden başlattım açılınca SS alıp atarım.

1.png2.png3.png

Swiftkey ve Blackmart'ı da ben yüklemiştim şimdi hatırladım :D Ama onlar yokken de geç açılıyordu. Onlarla alakası yoktur herhalde.

Son düzenleme:
Lollipop güzel çalışıyor değil mi ? Hmm... Hatırlarsan @lionstone19 bana ROM konusunda yardımcı olmuştun. Ben de o gün Lollipop yüklemiştim ama telefon kendi kendine kapanıyordu, donuyordu ve görev yöneticisinde takılı kalıyordu. Şimdi olayın sonralarını anlatayım. Ben de "Hadi oradan!" diyerek telefona orijinal ROM attım :D Çok sinirlenmiştim yahu. Zaten önemli notlarımda silinmişti, yedeklemeyi unutmuşum. Bayağı hesap şifresi orada duruyordu. Şimdi stok ROM'dayken Root attım, performansı arttırmaya çalışıyorum. Ama ROM atıldığı kadar verimli olamayacak. Bende neden böyle sorunlar oldu, bilmiyorum.

Lollipop güzel çalışıyor değil mi ? Hmm... Hatırlarsan @lionstone19 bana ROM konusunda yardımcı olmuştun. Ben de o gün Lollipop yüklemiştim ama telefon kendi kendine kapanıyordu, donuyordu ve görev yöneticisinde takılı kalıyordu. Şimdi olayın sonralarını anlatayım. Ben de "Hadi oradan!" diyerek telefona orijinal ROM attım :D Çok sinirlenmiştim yahu. Zaten önemli notlarımda silinmişti, yedeklemeyi unutmuşum. Bayağı hesap şifresi orada duruyordu. Şimdi stok ROM'dayken Root attım, performansı arttırmaya çalışıyorum. Ama ROM atıldığı kadar verimli olamayacak. Bende neden böyle sorunlar oldu, bilmiyorum.
Hatırladım sizi :D Siz 5.0.2'mi yüklemiştiniz 5.1.1'mi ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı