S3 TWRP'ye girmiyor

wYusufs_INC

Decapat
Makaleler
2
Yer
Kahramanmaraş, Elbistan
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Bilgisayar: Sony Vaio Pentium 2117U 4 GB Ram 120 GB SSD
Cep Telefonu: LG V30+
Meslek
Öğrenci.
Odin ile normal bir şekilde kurdum ses açma Home tuşuna basılı tutmama rağmen hala gelmiyor. Yardım edebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Odin ile normal bir şekilde kurdum ses açma Home tuşuna basılı tutmama rağmen hala gelmiyor. Yardım edebilir misiniz?

Arkadaşın dediği gibi ses açma+Power+Home tuşuna basmanız lazım Samsung yazısı gelene kadar da basın geldikten 3 4 sn sonra çekebilirsiniz. Bu arada S3'ü zamanında çok kurcaladım tüm Custom stock ROM'ları kullanmış biri olarak stabil ve düzgün ROM önerebilirm isterseniz.

Arkadaşın dediği gibi ses açma+Power+Home tuşuna basmanız lazım Samsung yazısı gelene kadar da basın geldikten 3 4 sn sonra çekebilirsiniz. Bu arada S3'ü zamanında çok kurcaladım tüm Custom stock ROM'ları kullanmış biri olarak stabil ve düzgün ROM önerebilirm isterseniz.

Dediğiniz yaptım ama olmamıştı tekrar Odin ile kurulum yaptım en sonunda oldu. Şu an lineage OS kullanıyorum.

Xospnin 7.1.2 sürümü en stabil sürümdü.

Bugün testler yaptım ve 1 GB RAM ve lineage OS'da biraz kasmalar oldu 4 GB'lık bir hafıza kartı taktım ve sanal RAM yükseltmesi yaptım ve şu an stabil bir şekilde çalışıyor.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı