S3 vs S3 Neo

• Konuyu başlatan Ardi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 40
  • Görüntüleme 5B
Ben daha once belirtim s4 kulaniyorum menunum ama bir telefon daha alicam ayrica fiyat ta onemli degil ama su s3 neo mantekle gelior zenfonu cok duydum ama hic gormedim o yuzden ya s3 yada s3 neo almak istiorum.

Bide zenfone bozulursa onu tamir eden varmi pek inanmiyorum ben ama samsunga ne kadar istersen var.Bu ara da zenfone neden daha iyi s3 neo'nun nesi daha kotu.

Tamir eden var mı derken? Koskoca ASUS garantisi var, bilmem anlatabildim mi? Sen garantiye yolladığında teknik servis her şeyi halledecek.

Ben s3 kullanıcısıyım. S4 ü bilemem ama Samsung aldığıma pişman oldum. Telefon aşırı kasma yapıyor çıldırtıyor adeta. Şu an alıcak olsam Asus, HTC, LG arasından seçim yapardım.

Aynı şekilde aslında ben de Zenfone 5 öneriyorum. Kuzenim ilk çıktığında S3 almıştı. Aldıktan 1,5 sene sonra Anakartı yandı. Arama gelince telefon kendini kapatıyor.

Nesi mi daha iyi? Açıklıyorum. Dikkatli, fanboyluk yapmadan bir şekilde oku.

Zenfone 6: 799TL
S3 Neo: 899-1000TL

İç özelliklerine geçelim şimdi :)

Zenfone 6 Özellikleri:

Intel Clover Trail+ Atom Z2580 işlemci (2.0GHz),
2GB RAM,
6 inç ekran,
13MP kamera,
3.300 mAh batarya,
Gorilla Glass 3 cam,
ASUS ZenUI.

S3 Neo Özellikleri:

Qualcomm Snapdragon 400 MSM8226 işlemci (1.4GHz)
1,5GB RAM,
4.8 inç ekran,
8MP kamera,
2100 mAh batarya,
Gorilla Glass 2 cam,
Samsung TouchWiz Nature 2.0 UX.

Tamam o zaman zenfone 6 alicam ve babam da kendine s3 neo alsin s3 kulaniyordu ama kirdi simdi yeni s3 almak isdedi bari s3 neo alsin dsha iyi degil mi?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı