S4 Mini için S5 Proyect Portable ROM Kurulum Rehberi

Ben 4.4.2'den geçtim. 4.2.2'den de geçebilirsin.

Arkadaş hala gelemedi Türkiye'ye 4.4.2. Gerçekten sinir bozucu. İptal oldu da ben mi bilmiyorum acaba? Aydınlatırsanız sevinirim. :)

KitKat yerine direk Lollipop da verilebilir.
4.4.2 olması ne değiştiriyor orayı anlamış değilim. Yeni yazılım kuruyorsun sonuçta. Önceki yazılımın bir önemi yok.
Orada belirtilen Root için 4.4.2 sürümü gerekliliği olabilir veya CWM sürümü ile alakalı olabilir.
Deneyen varsa bildirsin, konuyu güncelleyeyim.

KitKat yerine direk Lollipop da verilebilir.
4.4.2 olması ne değiştiriyor orayı anlamış değilim. Yeni yazılım kuruyorsun sonuçta. Önceki yazılımın bir önemi yok.
Orada belirtilen Root için 4.4.2 sürümü gerekliliği olabilir veya CWM sürümü ile alakalı olabilir.
Deneyen varsa bildirsin, konuyu güncelleyeyim.
Bazı Rom rehberlerinde 4.4.2 sürümüyle ya da 4.2.2 sürümü ile yüklememizin şart olması gerektiğini söylüyor. Rehberinizde öyle bir şey yazmayınca sormak zorunda kaldım. Bazı Romlar Orijinal 4.4.2 sürümüne sahip olmamız gerektiğini bazılarında ise Orijinal 4.2.2 sürümüne sahip olmamız gerektiğini söylüyor. O nedenle sordum.

Dediğim gibi Root ve CWM ile ilgili bir durum. 4.2.2 sürümü için uyumlu olan Root ve CWM dosyalarını kullanırsanız kurulum yapabilirsiniz.
Şöyle bir durum varsa 4.4.2 zorunlu olabilir. 4.4.2 ROM üzerinde edit yapılarak bu tema oluşturuluyorsa dediğin doğru.

Bu ROM'u nereden buldunuz ve son sürümü nedir ? Bulduğunuz yerin linkini paylaşır mısınız ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de kurulum yaptım. Yalnız benim şöyle bir sorum olacak: bazı uyarılar çıktığı zaman uyarı yazıları beyaz oluyor ve hiç gözükmüyor, aynı şekilde "İptal" veya "Tamam" seçenekleri siyah oluyor ama bunlar daha okunabilir durumda. Bu Lolipop sürümü ile mi yoksa ROM ile mi alakalı? Sürüm ile alakalı ise düzeltilebilir mi? @Asım Demir dönüş yaparsanız sevinirim çünkü hiç okunmuyor yazılar.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı