S4 ? Sony Xperia Z1 ? LG G2 ? Hangisini önerirsiniz...

Doktrin

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şuan kullandığım telefon Galaxy S GT-I9000.Malum teknoloji geliştikçe telefonlarda göz kamaştırmaya başladı.Kafamda s4 var sizce hangisini almalıyım.

Lg G2 al daha ucuz 1200 tl ye 32 gb var hem s4 den daha iyi performans gösteriyor ikisde android benim tavsiyem lg g2
Edit: Lg G2 32 Gb Siyah (d802) 17176406 - n11.com (1200tl ye 32 gb)

Haklısınız fakat yurt dışından getittirceğim akrabam geliyor.Geldiğinde pasaport kayıt felan ettircem.Teşekkürler yorum için fakat Sony'nin kamerası çok cazibeli geldi.

Sony denilince bende akan sular duruyor. G2 süper bir cihaz ama Z1 candır.

Anladım benimde öyle sony farklı bir şey kamerası video media alanında uzman görüyorum fakat çerçevesi hoşuma gitmedi.

Lg G2 al daha ucuz 1200 tl ye 32 gb var hem s4 den daha iyi performans gösteriyor ikisde android benim tavsiyem lg g2
Edit: Lg G2 32 Gb Siyah (d802) 17176406 - n11.com (1200tl ye 32 gb)
Birde şu var kardeşim.Benim amacım oyun vs değil.Muzik ses açısından kamera açısından değerlendiriyorum.Açıpta oyun oynamıycam :).Media bileşenleri beni tatmin etse yeterlidir.
Ve benchmark incelemelerine baktım Z1 LG2 yi geçmiş.

Son düzenleme:
Ben S4'ü ilk çıktığında 1800TL'ye almıştım hala hiç bir sorun çıkarmadı, memnunum. Benim gibi müzikçiysen HTC One M8'e de bakmanı öneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı