S5 Almalı Mıyım ?

Peki s6 ne zaman çıkacak ?

Meizu felan uğraşmak istemiyorum bilinen markalar daha iyi olur teşekkurler. :)

S5 gereksiz özelliklerle dolu dediniz açıklar mısınız gereksizi ?

İlla Samsung alacaksan S6 yı bekle derim. Benim tavsiyem M9 u bekleyip M8 veya M9 almak duruma göre.

Kılıfla ne ilgisi var hocam ? Telefon kılıfla birlikte mi satılıyor sanki.

Galaxy serisini önermiyorum. s5 gereksiz özelliklerle dolu. Onun yerine note edge veya note 4 öneririm. Ama samsung yerine daha farklı markalara yönelmeniz niyetindeyim. Birçok model çıkıyor piyasa ve güncellik açısından önermiyorum.

Peki bir şey soracağım neden s5 i tavsiye etmiyorsunuz ?
Öncelikle kalp ritim sensörü boşa. Daha sonra arayüz ve içinde yüklü gelen samsung uygulamaları , kasa kalitesi ve su geçirmemesi için yapılan yuva kapakları vs. Ayrıca sürekli çıkan yeni modelleri ile değerinin düşmesi gibi. Ayrıca yazılım gücelliği olarak geri sıralarda yer alıyor. Zaten s5 pek tavsiye edilen tutulan bir cihaz değil.

Samsung fantezi olarak sürekli telefon çıkardığından dolayı güncelleme desteğini düzgün sunamiyor. Ayrıca plastik kasadan çelik kasaya geçtiler yanlış bilgi vermeyelim. Ancak güncellik ve işletim sistemi bakimindan yetersiz. Tabii butcenize gore konusuyorum yanlış anlaşılmasın. Para varsa iPhone alin daha sonra çok pişman olursunuz (y)

Samsung fantezi olarak sürekli telefon çıkardığından dolayı güncelleme desteğini düzgün sunamiyor. Ayrıca plastik kasadan çelik kasaya geçtiler yanlış bilgi vermeyelim. Ancak güncellik ve işletim sistemi bakimindan yetersiz. Tabii butcenize gore konusuyorum yanlış anlaşılmasın. Para varsa iPhone alin daha sonra çok pişman olursunuz (y)
LG G3 32 GB da iyi değil mi?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı