S5 Mini Alınır Mı?

• Konuyu başlatan OceanWave
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 33
  • Görüntüleme 6B
Neden alınmaz? Çünkü Samsungun arayüzü telefonu bir süre sonra mahvedecek. Yok ultra güç tasarrufuymuş, yok parmak iziymiş. Parmak izi S5de bile düzgün çalışmıyorken minisinde nasıl çalışır ki? Bende S5 Mini alacaktım, başka öneri istememişsin ama ben T3 aldım. Sende bir bak derim. 4.4.4 Güncellemesinide aldı.

Mini cihazlara yaklaşmayın. Herkezde bir mini merağı var aldı başını gidiyor. Mini cihazlar yerine Asus Zenfone 5 gibi cihazlara yönelin. :dur:
Kesinlikle haklısın ben LG sevdiğim halde G2 mini yada G3 beat i bile önermiyorum miniler büyüğünün özelliklerini tasarımını yaşamak içindir özellik bakımındanda oldukça düşüktür yani s5 mini bir samsung olarak kesinlikle ve kesinlikle alınmaz!

Bncede alma s5 miniyi benim kuzenimde var hiç memnun değil arayüzün kastığını söylüyor Onun yerine Lg g3 beat ya da Sony Xperia T3 alabilirsin bence

Bncede alma s5 miniyi benim kuzenimde var hiç memnun değil arayüzün kastığını söylüyor Onun yerine Lg g3 beat ya da Sony Xperia T3 alabilirsin bence
Kardeşim bak ben teknolojiyi yakından takip eden biri olarak minilerin hiçbirini önermiyorum üstte nedeninin dedim,mesela g3 beat g3 ün tasarımını laser odaklamasını vs. kullanmak için yapıldı gibi yoksa donanım yanında gerçekten çok düşük zenfone 2 yi bekleyin.

Kardeşim bak ben teknolojiyi yakından takip eden biri olarak minilerin hiçbirini önermiyorum üstte nedeninin dedim,mesela g3 beat g3 ün tasarımını laser odaklamasını vs. kullanmak için yapıldı gibi yoksa donanım yanında gerçekten çok düşük zenfone 2 yi bekleyin.
Ozaman T3 ya da Lg g2 alabilir bence. aynen bende önermem asında minileride ama T3 alınabilir tasarımıyla ve performansıyla

Ozaman T3 ya da Lg g2 alabilir bence. aynen bende önermem asında minileride ama T3 alınabilir tasarımıyla ve performansıyla
T3 ü bilmem ama G2 kullanıcısıyım ve öneririm o fiyata en iyi tel zaten ama zenfone 2 daha iyi gözüküyor, birde daha güncel bir cihaz en sevdiğim yanıda arkasının fırçalı olması arkası fırçalı telefonlara bayılıyorum.

Lg g2 den memnunmusun ben okullar bitince telefon alcamda önerirmisin ?
1000-1500 civarındaki en iyi cihaz bence öneririm kullanıcısı olarak 8 aydır kullanıyorum arayüz hala şişmedi ama ben sürekli sistem filan yükleyen biriyim cm vs. yükledim G3 sistemi yükledim yapmadığım işkence kalmadı telefona arkasını bile açtım :D en büyük sorunu kamerası ama benim için değil telefondan beklentiniz aşırı yüksek değilse iyi çekiyor,ama bana kalırsa üsttede dediğim gibi zenfone 2 yi bekleyin (en büyük sebebi asus güncelleme desteğini kolay kolay kesmeyecek gibime geliyor,ve 4 gb rami var).

1000-1500 civarındaki en iyi cihaz bence öneririm kullanıcısı olarak 8 aydır kullanıyorum arayüz hala şişmedi ama ben sürekli sistem filan yükleyen biriyim cm vs. yükledim G3 sistemi yükledim yapmadığım işkence kalmadı telefona arkasını bile açtım :D en büyük sorunu kamerası ama benim için değil telefondan beklentiniz aşırı yüksek değilse iyi çekiyor,ama bana kalırsa üsttede dediğim gibi zenfone 2 yi bekleyin (en büyük sebebi asus güncelleme desteğini kolay kolay kesmeyecek gibime geliyor,ve 4 gb rami var).
Hm tamam [emoji2] beklentim kamera,performans,arayüz,pil süresi [emoji1] [emoji1] muhtemelen lg g2 alcam

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı