S6 Edge şarj olmuyor

Bütçe
0
Hayır hiçbir yaşam belirtisi yok.

Eğer şarj girişinde bir arıza varsa, mesela sıvı teması veya kir toz gibi sebeplerle telefon şarjı kesiyorsa genelde ekranın üst kısmında küçük kırmızı bir ışık yanıp sönüyor. Eğer şarj cihazında bir sorun yoksa diğer arkadaşların dediği gibi biraz şarjda beklesin. Benim Samsung A20 telefonumda böyle kapanınca arada bir böyle yapardı. Bekleyince açılırdı fakat şarj cihazının düzgün çalıştığından emin olmaya çalışın.

Eğer şarj girişinde bir arıza varsa, mesela sıvı teması veya kir toz gibi sebeplerle telefon şarjı kesiyorsa genelde ekranın üst kısmında küçük kırmızı bir ışık yanıp sönüyor. Eğer şarj cihazında bir sorun yoksa diğer arkadaşların dediği gibi biraz şarjda beklesin. Benim Samsung A20 telefonumda böyle kapanınca arada bir böyle yapardı. Bekleyince açılırdı fakat şarj cihazının düzgün çalıştığından emin olmaya çalışın.
Teşekkür ederim.

Merhaba, S6 Edge cihazım var şarjı %0 idi, şarja taktım normal bir şekilde başladı açmam gerekti açtım ve ekrana S6 Edge yazısı geldi sonra biraz bekledi ve orada kaldı. Sonra telefon kapandı ve asla şarj olmamaya başladı. Şu an hala deniyorum, bir de şarj kablosu sokete tam girmiyor ama toz falan yok.
Memory chip veya şarj entegresi arızasıdır yüksek ihtimalle. Bir süre şarjda bırakıp deneyin.

Küçük, mesela rastgele bir şeye dokunursunuz sonra hafif bir çarpma olur çıt eder, onun gibi.

Telefonda hâla hiç bir belirti yok.

Küçük, mesela rastgele bir şeye dokunursunuz sonra hafif bir çarpma olur çıt eder, onun gibi.

Telefonda hâla hiç bir belirti yok.
Bekliyorum (21.07, 18.00'dan beri şarjda.)

Lütfen biri yardım etsin 🙏

Son düzenleme:
Tamamdır.

İşte böyle

Ne kadar itersem iteyim böyle.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Görsel 2024-03-25 saat 12.50.03_0b561882.jpg
    WhatsApp Görsel 2024-03-25 saat 12.50.03_0b561882.jpg
    252,4 KB · Görüntüleme: 4
Son düzenleme:

Geri
Yukarı